Nejnovější recenze ze sekce Pleťové krémy

Velmi dobrý krém.

• Hydratace
  • Viditelně rozzářená pleť
  • Zmizení první známky stárnutí pleti
  • Ekologický obal
  • Praktický obal
  • Netestováno na zvířatech

Trpím na unavenou a matnou pleť . Díky tomuto tuhému krému je má pleť krásně rozzářená, svěží, viditelně hydratovaná a jemná na dotek. Dokonce mi tento tuhý krém pomohl redukovat mé prví viditelné známky stárnutí pleti. Oceňuji praktické balení vhodné na cesty. Jsem nadšená z ekologického balení krému a že krém není testovaný na zvířatech.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolina

• jemný glow efekt
  • přírodní ingredience
  • skvělé složení
  • snadná aplikace
  • prvotní reakce citlivé pleti
  • oceňuji přírodní obal, přesto bych preferovala jiný trvanlivější materiál a např. dokoupení znovuplnitelného obsahu do tuby

Úžasný 'glow' efekt a výjimečné složení krému na mě ihned zapůsobilo. Obdivuji, jak produkt svou silou přírodních ingrediencí, dokáže pleť nejen rozjasnit, ale také jí poskytnout omlazený vzhled. Praktičnost balení v tyčince je dalším plusem, který ocením zejména na cestách.

S postupem času a pravidelným používáním jsem viděla zlepšení ve vzhledu a kondici mé pleti. Pleť působí celkově zdravější a plná vitality. To vše díky tomuto krému, který se rychle stal nedílnou součástí mé denní rutiny péče o pleť.

Mám velmi citlivou pleť a po první aplikaci došlo k lehkému začervenání. U citlivějších osob bych tedy byla opatrnější. Další aplikace už byly naprosto v pořádku a jsem moc ráda, že jsem dala krému šanci, je super!

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Balení
  • Hydratace
  • Není testováno na zvířatech
  • Bez parfemace
  • Větší spotřeba materiálu
  • Chvíli jsem bojovala s vysunutím krému

Rozjasňující tuhý krém, který mě příjemně překvapil! Byla to má první zkušenost s tuhým krémem. Chvíli jsem bojovala s vysouváním, ale miluju ten pocit po nanesení. Jakožto ekzematik mám sušší pleť, po nanesení jsem cítila pocit úlevy. Líbí se mi absence parfemace a kompaktní eko balení.

Mám bezproblěmovou pleť. Na tu je trochu hutný. Ale pocit nutnosti po chvilce odezní.

• Design obalu, styl, šetrnost k životnímu prostředí, vůně kosmetiky, žádné alergie ani kožní vyrážky, příjemné k pokožce a účinné
  • Není

Produkt Oceanly od ATTITUDE jsem obdržel velmi rychle a rychle jsem ho začal testovat. Jednou z výhod je, že se jedná o produkt šetrný k životnímu prostředí, nezpůsobuje alergie na pokožce, není mastný a příjemně voní. Pěkné balení a příjemná vůně.
moje hodnocení je vysoké, doporučuji používat???

• Vegan
  • Vitamín C
  • Velikost

Výrobek jsem zkoušela poprvé,líbil se mi malý vzhled a hlavně to,že obal je rozložitelný v přírodě.. navíc sám o sobě je výrobek přírodní.
Tuhý rozjasňující krém se po nanesení na obličej změní na hebký a velice jemný krém , pokožce dodá dostatečné rozjasnění a hebkost.

Body Tip norkový hydratační krém s koenzymem Q10 50 ml

Body Tip norkový hydratační krém s koenzymem Q10 50 ml

Ověřený zákazník Lékárna.cz Zdeňka

Zakoupeno v Lékárna.cz

hydratační krém je příjemný a určitě si ho objednám znovu

• Velikost

Krém má skvěle malé baleni, které je vhodné i na cestování i do letadla. Jednoduše se aplikuje. Jemně voní. Na pleti se dobře roztira. Pleť není mastná , je rozjasnena a hydratovana. S krémem jsem velmi spokojena. Rozhodne poridim další baleni až ho spotřebují

TianDe Hydratační krém na bázi ovčí placenty 50 g

TianDe Hydratační krém na bázi ovčí placenty 50 g

Ověřený zákazník Království tianDe Ověřený zákazník

Zakoupeno v Království tianDe

Dělá sametovou pokožku. Spokojenost.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Papírové balení
  • Konzistence
  • Vitamín C
  • Pleť je svěží

Rozjasnující tuhý krém mě mile překvapil. Po aplikaci je pleť opravdu rozzářená a svěží. Je to znát dlouhé hodiny což velmi oceňuji a líčení tak dostává úplně jiný rozměr. Ještě přírodní rozložitelné balení je veliký plus. Za mě super a určitě si ráda zakoupím až mi dojde.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• složení
  • obal
  • ekologický obal s hezkým designem
  • je hodně mastný a hutný

V první chvíli mne překvapila velikost, a to ne úplně pozitivně, jelikož balení je opravdu malinké. Naštěstí stačí na obličej nanést opravdu trošičku, takže to malé balení vydrží dlouho :) A když ho spotřebujete tak obal můžete hodit do papíru. Po nanesení jsem vždy chvilku musela masírovat obličej, aby se krém dobře vstřebal, jen nanést nestačí. Ráno jsem ale měla pokožku hezky hebkou a řekla bych i vyživenou. Na den jsem pak zkusila několikrát, ale moc si nechtěl povídat s SPF krémem ani jinu další kosmetikou, protože je krém hodně mastný. Pod makeup to za mne není úplně nejlepší volba. Značce celkově hodně fandím, protože vyrábí produkty opravdu šetrně k přírodě :)

Cosmetica norkový denní i noční mastný krém 33 g

Cosmetica norkový denní i noční mastný krém 33 g

Ověřený zákazník Cosmetica s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 4. dubna 2024

Zakoupeno v Cosmetica s.r.o.

• DOBRÁ CENA

• Lehkost
  • Bez parfemace
  • Ekologické balení
  • Cena vyšší na menší balení

Tuhý krém oceanly je lehký, mastnější, snadno se aplikuje. Líbí se mi ekologické balení, které neobsahuje plast. Celá myšlenka značky mě velmi baví. Produkt je sice menší a na jeho velikost je i trochu dražší, ale vrátí se to v té kvalitě. Navíc netestují na zvířatech.

• Ekologické balení
  • Složení krému
  • Přídavek vitaminu C
  • Obsahuje extrakt z řas
  • Super na cestování a do kabelky
  • Trochu se drolí, což tuhé krémy dělají

Skvělé složení s vitamínem C a s extraktem z mořských řas. Obsahuje i slunečnicový vosk ze semen slunečnice a bambucké máslo. Co je ale nejvíc super je krásné balení v papírové tubě. Tento tuhý rozjasňující krém jsem využila na cestách, je praktický do kabelky. Trošku se drolí při nanášení, takže jsem ho ještě vždy rozetřela rukou.

Perricone MD Neuropeptide Night Cream 74 ml

• Slození
  • Roztirani
  • Neni mastny
  • Chybi SPF

Rozjasňující krém se skvěle hodí pro každodenní použití, ale balení je skvělé i na cesty. Oceňuji bezplastový obal a složení.
Snadno se nanáší, nezanechává mastnou pleť a velmi rychle se vstřebá. Je velmi jemný a příjemný.
Hydratuje, sjednocuje, rozzáří a omlazuje pleť.
Skvělým základem pod makeup.
Postrádám tu SPF

• Tuhá konzistence
  • Obal
  • Účinek
  • Není mastný
  • Chybí SPF

Rozjasňující krém se skvěle hodí pro každý den, ale balení je skvělé i na cest.
Snadno se nanáší, nezanechává mastnou pleť a rychle se vstřebá, takže je ideální i pod makeup.
Hydratuje, sjednocuje, rozzáří a omlazuje pleť, účinek je znát poměrně rychle.
Líbí se mi bezplastový obal.
Veliké mínus - postrádám SPF

• Malé balení
  • přírodní složení
  • bez parfemace
  • hydrace
  • výživa

ATTITUDE Oceanly Rozjasňující tuhý krém s vitamínem C je přírodní tuhý krém, který mě zaujal hlavně pro svou malou velikost a přírodní složení. Je uložený v papírové tubě, po vysunutí se nanáší podobně jako rtěnka - jen né na rty, ale na pleť. Moc se mi líbí, že obsahuje jen přírodní účinné složky. Jeho malé velikost je ideální pro cestovatele, protože nezabere skoro žádné místo a také nehrozí jeho vylití. Po nanesení je cítít na pleti mastnější film, který se ale rychle vstřebá a pleť zůstane hydratovaná a vyživená. Originální krém :)

Krém používám už spoustu let, protože mám "růžovku" a tento krém je naprosto bez problémů.

Zobrazuji 361 - 380 ze 500 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25