Colway Kolagen Platinum kolagenový pleťový gel 200 ml

80 %
Živý transdermalní kolagenový hydrát s trojítou helisi Metoda, kterou získáváme náš biologicky aktivní, živý kolagenový hydrát z rybích kůží, je chráněná patentem...
3 490 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka Colway

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma105 recenzíDalší informace

Popis produktu

Živý transdermalní kolagenový hydrát s trojítou helisi Metoda, kterou získáváme náš biologicky aktivní, živý kolagenový hydrát z rybích kůží, je chráněná patentem...

Parametry produktu

Značka
Objem
200 ml
S kolagenem
ano

Recenze

 • , zakoupeno v Colway

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Vypína a vyhladzuje pokožku
 • , zakoupeno v Colway

  Doporučuje produkt

  90 %

  Používam dlhodobo som spokojná s vysledkom

 • , zakoupeno v Colway

  50 %

  Zatím zkouším.

Parametry produktu

Značka
Objem
200 ml
S kolagenem
ano

Popis produktu

 

Živý transdermalní kolagenový hydrát s trojítou helisi

Metoda, kterou získáváme náš biologicky aktivní, živý kolagenový hydrát z rybích kůží, je chráněná patentem č. 362811   

COLWAY vám představuje revoluční biochemický vynález umožňující uchovat pokožce mladý vzhled – PŘÍRODNÍ KOLAGEN.

Kolagen je „proteinem mládí”, který představuje více než 30 % podíl z lidských bílkovin a až 70 % podíl bílkovin v kůži. Kolagen spolu s elastinem utváří ve škáře elastickou síťku, která jí dodává pružnost a pevnost. Stejně tak v ní váže vodu a lipofilní látky, rozhoduje o kondici pojivové tkáně, tedy ve skutečnosti o kondici našeho celého organismu.

Přírodní kolagen reprezentuje jeden z největších vynálezů světové biochemie a biotechnologie. Tento produkt Vám pomůže oklamat plynoucí čas. Ne nadarmo ho mnozí nazývají elixírem mládí, protože právě tím pro mnohé je. Můžete se zde seznámit s jeho opravdu až zázračnými vlastnostmi a účinností, se kterou se již seznámily tisíce žen (ale i mužů)...  

HYDRÁT NE HYDROLIZÁT

Na rozdíl od běžných kosmetických přípravků, které někdy dokáží odstraňovat následky stárnutí kůže, kolagen útočí již na jeho příčiny. Vynález metody hydratace rybího kolagenu se stal jedním z největších vynálezů biochemie 20. století. Přirodní kolagen si totiž zachovává dokonce i po uložení v nádobě ze skla strukturu trojité šroubovice - helisy, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů. Je pravděpodobně jedním z největších objevů světové kosmetologie i biotechnologie bílkovin. Dodnes však nebyl využit nejoptimálnějším způsobem.

Tento výrobek nemá nic společného s dosud v implantologii a kosmetologii používanými hydrolyzáty hovězích kolagenových vláken.

Nemá tedy nic společného s kolagenem - "z peptidové mrtvoly". Je to živá bílkovina, revoluční objev! Produkty rozpadu třířadého rybího kolagenu šlechtí mezibuněčnou kožní tkáň stimulujíc fibroblasty ke zvýšené "produkci" vlastního kolagenu. Tuto schopnost nemá ve světové kosmetice žádný jiný výrobek.

Hydrát rybího kolagenu je roztokem z čistého kolagenu, z biochemického hlediska stále "živého", a proto také biologicky aktivního.   jedinečnou vlastností našeho kolagenu je tzv trojitá šroubovice (ang. TRIPLE HELIX)  

PLATINUM - Obličej

KOLAGEN PLATINUM je doporučován především pro kosmetickou péči o tvář a dekolt a podobně citlivé tělesné partie. Účinný v revitalizačních kůrách zralé pokožky, v neinvazním liftingu obličeje, po zákrocích plastické chirurgie. Používat po mechanickém očištění pokožky, po opalování a rovněž jako podklad pod pleťové masky a make-up. Systematické použití zastavuje procesy stárnutí pokožky.  

LUXUSNÍ a nejúčinnější kolagen Platinum má stříbřitě bílou barvu. Po nanesení na tělo podporuje tvorbu vlastního kolagenu. Je výborným nosičem kosmetických krémů a léčebných mastí do podkoží a znásobuje jejich účinnost.  

Výrazně omlazuje stárnoucí, stresovanou, povadlou a zašedlou pleť, vyhlazuje mimické vrásky, hluboké vyrovnává, zvlhčuje pokožku, znovu obnovuje její elasticitu, lehce upravuje pigmentaci kůže a působí na rozšířené póry. Po nanesení na oční víčka a oční okolí částečně prostupuje oční sítnicí a odstraňuje otoky, váčky pod očima a přináší okamžitou úlevu únaveným namáhaným očím, které slzí a pálí, jak u počítače, tak při řízení, na ostrém letním slunci, i u moře, dále při pálení očí ze slané nebo chlórované vody, při zánětu spojivek a různých druhů alergií. Je vhodný i pro ALERGIKY.  

Složení (INCI): aqua, collagen, elastine, lactic acid, caprylyl glycol     - nealergizuje - nedráždí pokožku - nemá žádné vedlejší účinky - neobsahuje žádná umělá barviva - bez umělých aromat -  - zcela přírodního původu - unikátní dar přírody -      

Více o Přírodím Kolagenu si přečtěte na našem BLOGU...      

APLIKACE PŘÍRODNÍHO KOLAGENU    

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

2zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
80 %
průměr z 3 hodnocení
5
2 ×
4
0 ×
3
1 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v Colway

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Vypína a vyhladzuje pokožku
 • , zakoupeno v Colway

  Doporučuje produkt

  90 %

  Používam dlhodobo som spokojná s vysledkom

 • , zakoupeno v Colway

  50 %

  Zatím zkouším.