Ziaja okurkový pleťový krém pro mastnou pleť 50 ml

Garantovaný nákup z Parfemomanie.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 7 038 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta30 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 002 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč93 % • 1 135 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 17 228 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 107 147 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč89 % • 1 482 recenzíDalší informace

S ceramidy

• , zakoupeno v Teta drogerie eshop

OK

• , zakoupeno v Notino

Okurková vůně mi moc nevoní. Mám pocit, že docela lepí. Krém je hutnější, což na mastnou pleť mi nevyhovuje, ale každý máme jinou pleť.

• má hezkou texturu
    • hezky se roztírá
    • dost hydratuje

Krém je velmi příjemný a opravdu asi hodně hydratuje. Pro mě bude asi na zimu, jelikož zanechává trošičku mastný film a "vytahuje akné". Vůně je trochu specifická, ale není nepříjemná. Hodnotím jako poctivý krém a ráda doporučuji. A ta cena za množství je navíc super.

Typ pleti
Bez parabenů
S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

Pleťový krém Cucumber od značky Ziaja je určený pro normální a mastnou pleť. Tento hydratační a zklidňující krém vzpruží i unavenou a mdlou pleť. Zklidňuje podráždění pleti, vyživuje ji a pečuje o ni. Navíc je nekomedogenní (neucpává póry) a reguluje činnost mazových žláz.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Teta drogerie eshop

OK

• má hezkou texturu
    • hezky se roztírá
    • dost hydratuje

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Notino

• Hezký voní, dobře se vstřebává,nevysušuje

• Krásně voní
    • Hezky matuje pleť
    • Nevysušuje
    • Reguluje maz
    • Může (ale nemusí) dráždit

Příjemný krém na bázi vody, lehký, dobře roztíratelný a vstřebatelný.
    Velmi rychle se vstřebá, pleť zmatní, ideální, v létě nebo do práce - nakrémovat a zapudrovat. Zajistí matný a vyhlazený obličej celý den.
    Nezatěžuje, nevysušuje, ani při dlouhodobém užívání nepozoruji JoJo efekt - pleť se mi nijak víc nemastí ani neloupe (smíšená-normální pubertální pleť).

Jedna moje známá po něm lehce zčervenala a svědil ji obličej - reakce na nějakou aktivní látku, ale jinak si nikdo z mého okolí nestěžoval.

• moc hezká svěží, okurková vůně
    • lehká, dobře vstřebatelná konzistence
    • nezanechává mastný film, nelepí, nedráždí, neucpává póry
    • dobře hydratuje, vyživuje
    • výborný i pro smíšenou a mastnou pleť
    • za pár korun

Tak trošku překvapení, protože od krému za pár korun jsem nečekala, že bude až tak dobrý, ale pravdu je, předčí i některé mnohem dražší krémy. Takže cena, první sympatický bonus.
    Moc hezky voní, svěží vůně po okurkách, stačí ho maličko, má lehkou konzistenci, která se bez problémů roztírá a vstřebává. Pletí je dobře snášen, aspoň tou moc, žádný ulepený pocit, neucpává póry, nijak nedráždí, nepálí a co je taky fajn a proč je vhodný i pro smíšenou nebo mastnou pleť, že nezanechává mastný pocit, zkrátka se o pokožku postará co se týká výživy a hydratace, ale nemastí. Pleť je hydratovaná, jemná...Asi to není úplně nejvíc top top krém, určitě existují lepší, ale za ty peníze.. Pokud někdo váhá nad novým krémem, tak tomuhle dát šanci.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• TOTO JE BALZAM NA VASI PLET JE TO MOJE TOP
  • , zakoupeno v Notino

Po vyzkoušení jsem si velmi rychle tento krém oblíbila a kupuji ho už poněkolikáté. Tu okurkovou vůni jsem si zamilovala. Krém nemastí, ale naopak příjemně hydratuje pleť. Za mě určitě super :).

Maximalne spokojena

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Stačí opravdu maličko
    • Vůně
    • Hydratuje
    • Až gelová konzistence
    • Mírně chladí

Značku Ziaja jsem chtěla již dlouhou dobu vyzkoušet a neprohloupila jsem. Krém je naprosto perfektní, obzvlášť teď na léto. Má až gelovou konzistenci, stačí ho opravdu maličko a je lehoučký. Krásně hydratuje a příjemně, jemně voní. Za tu cenu si myslím, že nemá konkurenci.