Ziaja kozí mléko noční krém pro suchou pleť 50 ml

50 ml
pH neutrální

• roztiratelny
  • , zakoupeno v Dekorativka.cz

Příjemný, dobře se roztírá, rychle se vstřebá. Skvělý krém, už jiný nechci, pro mě přesně to co potřebuji.

• mastnější

krémy
Objem
50 ml
pH neutrální

Kozí mléko se dnes nevyužívá jen v potravinářství, ale i v kosmetice. Vyzkoušejte jeho blahodárné účinky!

Ziaja krém s kozím mlékem noční krém pro suchou pleť

Indikace

Pleť suchá a náchylná k tvorbě vrásek.

Působení

Nahrazuje nedostatek přírodních vyživovacích složek.

Posilňuje přírodní tukovou vrstu a zabraňuje dehydrataci pokožky.

Zvyšuje schopnost obnovy pokožky a vyhlazuje menší vrásky.

Pokožka má dostatek vyživujících složek a je pevná.

Pleť je méně náchylná k tvorbě vrásek.

Návod k použití

Naneste malé množství krému na pokožku a jemně vmasírujte. pH neutrální

Dermatologicky testováno

• fajn konzistence i vůně
    • ráno se mi leskne čelo

Do tváří se vpíjí výborně, používám krátce, ale ráno mám lesklé čelo

• , zakoupeno v Dekorativka.cz

Velmi příjemný krém, používala jsem jej již dříve.

• , zakoupeno v Dekorativka.cz

Jednalo se o dárek, takže nic nevím.

• , zakoupeno v Dekorativka.cz

• Mám problém s pletí. Nemůžu žádný parfemovaný krém.
    • Nevím o ničem

Používám jej již dost dlouho a jsem s ním spokojena.
    Je mastný,ale dobře hydratuje a vstřebává se