Weleda kosatcový denní krém 30 ml

Dodejte své pleti dostatek sil, aby dokázala zvládnout nástrahy každého dne. Přírodní Kosatcový denní krém ji dokáže regenerovat, hydratovat a zanechává ji hedvábně jemnou...
Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 273 403 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód59 Kč95 % • 248 945 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč97 % • 26 583 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 354 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 663 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč86 % • 281 044 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč98 % • 88 400 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 247 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč9 819 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč95 % • 12 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 661 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 747 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 29 800 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Složení

Kupuji už několikátý.

• , zakoupeno v Notino

Prijemny, hydratuje, jsem spokojena.

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

Jsem s produktem spokojená, příjemná vůně i konzistence.

Typ pleti
Bez parabenů
S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

Náročné dny jsou plné změn - pleť je vystavena rozdílným teplotám, větru, dešti i suchému vzduchu v přetopených místnostech. Aby všem těmto nepříznivým vlivům dokázala úspěšně čelit bude potřebovat vaši pomocnou ruku. Pečujte o ni sametově jemným jojobovým olejem, kořenem organicky pěstovaného kosatce, zklidňujícím vilínem virginským a svěží vůní éterických olejů. Pleť bude hebká, rozzářená a připravená na vše, co ji čeká.

Výhody
Zklidněná, plně hydratovaná pleť, která nepostrádá svou přirozenou jiskru.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Složení

Kupuji už několikátý.

• , zakoupeno v Notino

Prijemny, hydratuje, jsem spokojena.

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

Jsem s produktem spokojená, příjemná vůně i konzistence.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Produkt jsem si vybrala na základě informací pro který typ pleti je nejvhodnější.
    Krém používám krátce a jsem s ním maximálně spokojená.
    Příjemně voní, struktura krému je výborná, přesně tak jak popisuje výrobce - ani né mastná, ani né mokrá, zkrátka akorát. Krém bych ocenila ve větším balení, cena je poněkud vyšší.

• složení (NATRUE)
    • příjemná vůně
    • hydratace
    • žádný mastný film

Krém se lehce roztírá a okamžitě vsaje do pokožky. Zůstane jen příjemný pocit hydratace a jemná vůně. Mám mastnější pleť (věk 30 let) a ani po celém dni se nelesknu a to většinou nepoužívám žádný make-up. Ale určitě by byl i jako krém pod make-up vhodný. Rovněž mám pocit, že eliminuje tvorbu pupínku. A rozhodně je vhodný i teď na zimu.

• Dobře se roztírá
    • Přírodní složení
    • Není potřeba používat denně

Prima krém, používám společně s nočním krémem. Dobře hybratuje,pěkně se roztírá. Balení vydrží opravdu dlouho. Voní po kosatci. Určitě doporučuji pro pleť se sklony k akné a suchým místům -zatím nejlepší,co jsem měla.

• pěkná vůně
    • za tu cenu fakt slušné množství
    • praktické pevné balení
    • asi nejlepší pleťový krém, co jsem měla

Před koupí jsem se trochu bála, jestli už na tenhle krém nejsem moc stará, když mi táhne na třicet :) Ne, nejsem :) Mám smíšenou, místy velice suchou pleť. Krém se skvěle vstřebává a pěkně hydratuje, používám v kombinaci s nočním krémem téže řady. Makeup používám jen někdy a to pudrový a pod ten je tenhle kosatcový denní super. Vůně je příjemná, konzistence spíš tekutější-tu mám radši, takže za mě super. Doporučuji :)

• , zakoupeno v LEKARNASVJOSEFA.CZ

• vhodný i pod makeup