Syncare Perioderm krém 30 ml

Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 5 476 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč97 % • 4 476 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta74 Kč100 % • 817 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta129 Kč27 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 106 644 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč0 neověřených recenzíDalší informace

Bez alkoholu
S kyselinou hyaluronovou
S kolagenem

• , zakoupeno v Syncare.cz

Pro mě 100% funguje; při nanesení je cítit trochu podivně-no, jako "lék" - ale rychle to odvane, a rychle mizí i potíže-kolem očí i kolem úst. Jsem ráda, že jsem ho objevila, jakmile mi první došel, koupila jsem další.

• , zakoupeno v Syncare.cz

v mrazu se mi udělal ekzém kolem úst (na který jinak netrpím), pomohlo snad už první potření, používám nyní denně a je to výborné

• , zakoupeno v Syncare.cz

• Po pár dnech používání se mi ekzém v okolí nosu /rtů zmenšil a vybledl. Doufám, že mi pomůže a ekzému se zbavím úplně.

Značka
S SPF
Bez alkoholu
S kyselinou hyaluronovou
S kolagenem

Pokožka kolem očí a rtů je jemná a mnohem citlivější na podráždění a zarudnutí než jiná zákoutí. Kombinace zinku, akadamu a hořčíku ale pleť zklidní a pravidelně zregeneruje, pro příště bude k útokům zvenčí o něco odolnější.

Použití: 2x denně vetřete do pokožky kolem úst a očí, aby "tamní" pokožka byla zklidněná a jemná.

Složení: Aqua, Petrolatum, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Ceteareth-25, Magnesium Gluconate, Magnesium Aluminum Silicate, P-Chloro-M-Cresol, Disodium Pyrophosphate, Phosphoric Acid, Sodium Chloride.

Značka SYNCARE již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Česká společnost SYNCARE nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Syncare přikládá nejvyšší důraz na respektování vaší pleti. 95 % výrobků této společnosti je bez parfemace. 27 produktů pak v roce 2014 obhájilo certifikát přírodní kosmetiky CPK nebo CPK BIO.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Syncare.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lékárna Typos

Nemůžu úplně posoudit, protože jsem užívala zhruba 3 týdny, než jsem se s periorální dermatitidou dostala na kožní. Nicméně za tu dobu mi to vyrážku určitě nezhoršilo, jako jiné pokusy

rychle zklidňuje podrážděnou pleť

• , zakoupeno v Syncare.cz

šupinky kolem úst, už během několika dnů vidím zlepšení

• + předčil očekávání, po 2 měsících frustrující a neúspěšné léčby periorální dermatitidy fototerapií a produkty od kožní (ichtamol pasta, antibiotika s obsahem metronidazolu) se až po zakomponování tohoto krému začala pleť hojit
    • + perfektní pomoc
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

Jsem spokojená

• , zakoupeno v Syncare.cz

mast mi na dermatitu zabrala temer okamzite, ma dobrou strukturu, jedinou nevyhodou je ne uplne prijemna vune, ale tady to ani clovek u tohoto typu masti vlastne neocekava

• , zakoupeno v Lékárna Typos

• Odstraňuje problémy s kůží na tváři
    • Malé balení - ještě loni bylo 75ml !!!