SynCare krém na mastnou a smíšenou pleť denní Bio CPK UV filtr 75 ml

S kyselinou hyaluronovou
pH neutrální
S vitamíny
S retinolem

Certifikovaná přírodní kosmetika s obsahem biosurovin a ochranou proti slunci SPF 8. Tento denní krém je reguluje tvorbu kožního mazu, hloubkově hydratuje, zklidňuje pleť a zanechá ji jemnou a hebkou. Aktivní látky: přírodní zinek - brání nadměrné produkci mazu, zklidňuje a působí jako přírodní UV filtr,

BIO lipový extrakt v sójovém oleji, přírodní oxid zinečnatý

Vlastnosti: hydratuje, chrání před sluncem, zklidňuje, reguluje tvorbu mazu.

vse ok

• Rychle se vstřebává
    • Zlepšuje stav pleti - akné
    • Příjemně voní
    • Hydratuje

Když srovnám tento krém s verzí Lacrima od této značky pro stejný typ pleti, za mě je tento hutnější a vhodnější pro zimní období. Tento jsem zvolila jelikož můj oblíbený biomineralni byl vyprodaný a rozhodně nelituji. Poměr ceny a kvality je skvělý. Lze použít jak ráno, tak večer. S make-upem jsem zatím nezkoušela. Za mě výtečný krém za dobrou cenu. Doporučuji

• , zakoupeno v Lékárna Typos

praktické balení - je dobře vidět, kolik ještě zbývá, nezanechává na pleti mastný film, po použití je pokožka hladká

• Výborný zklidňující krém. Pomohl mi i na periorální dermatitidu. Používala jsem jen přírodní kosmetiku, ta mne ale dráždila. Doporučila jsem i kamarádce na aktozní mastnou pleť a také ji výrazně pomohl.
    • Nevhodný pro suchou pleť

Syncare je opravdu kvalitní a účinná kosmetika!

• , zakoupeno v Lekarna Na Pekarske

• Skvělý produkt pro každodenní péči.

• - nižší cena
    • - velké balení
    • - příjemná konzistence a vůně
    • - málo mastný

Tento pleťový krém používám již asi půl roku. Mám smíšenou pleť s akné, proto jsem hledala krém, který by nebyl příliš mastný. Po delší době užívání tohoto krému mám pleť mírně vysušenou. Takže bych jej volila na opravdu hodně mastnou pleť. Krém mě nijak zvlášť neohromil, ale ani nezklamal. Ale už jsem měla i lepší denní krém.

• , zakoupeno v Lékárna Obzor

nejlepší krém na smíšenou pleť