Soraya Collagen & Elastin hydratační krém s vitamíny With Vitamins A C E 50 ml

Aby byla pleť zdravá a krásná, je potřeba se o ni dobře starat. Přípravek na den i noc Soraya Collagen & Elastin dodá pleti veškerou potřebnou péči. Vlastnosti: - dodává pleti...
Doporučená nabídka EuroKing

krémy
Objem
50 ml

• , zakoupeno v Notino

• Mě na smíšenou pleť vyhovuje. Pěkně se roztírá a docela příjemně voní.
  • , zakoupeno v Notino

Krém mi nesedl, jeho vůně mi dráždí oči a zdá se mi že je lepivý.

• vůně
    • hydratace
    • jemnost složení

Krém je velmi jemný, nádherně voní (jako Dove), hydratuje po celý den, ještě večer jde na pleti cítit. Stačí opravdu trošku na celý obličej, takže i dlouho vydrží. Určitě ho doporučuji.

Značka
Konzistence
krémy
Objem
50 ml

Vlastnosti: - dodává pleti jemnost a pružnosthloubkově pleť h

• , zakoupeno v Notino

• Mě na smíšenou pleť vyhovuje. Pěkně se roztírá a docela příjemně voní.
  • , zakoupeno v Notino

Krém mi nesedl, jeho vůně mi dráždí oči a zdá se mi že je lepivý.

• vůně
    • hydratace
    • jemnost složení

• Ενυδάτωση
  • , zakoupeno v Notino

Soraya je jedna z mála kosmetických značek, která mi nevadí na pleť. Problém je, že není nikde u nás k sehnání - pouze ve dvou e-shopech. Pro mě je to kvalitní kosmetika za super cenu. Výhoda u pleťového krému je, že je jeden na den i noc, je dobře roztíratelný (není hutný)- na mou pleť nemůžu používat žádné noční krémy.