Skinanim noční balzám 50 ml

balzámy
Objem
50 ml

• , zakoupeno v Aléky.cz

Super na atopický ekzém vyskytující se v obličeji.

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• Zatím to vypadá, že krém je opravdu tak účinný, jak psali kupující ve svých recenzích
    • jednoznačně vysoká cena

s atop.exemem ( v mírnější formě) bojujeme střídavě už 14 let, krém Skinanim hodnotím zatím jako nejlepší, ale je to naše první zkušenost,nevím, zda bude zabírat vždy

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Krém mi pomohl na atopický ekzem.
    • Vysoká cena.

Spokojenost.

Použití krému
noční
Konzistence
balzámy
Objem
50 ml

Zvláště výživný a výjimečně hydratační balzám, který má unikátní složení. Kromě dalších látek obsahuje přirozeně působící výtažky z Aloe vera a účinný olej z měsíčku lékařského, který je obzvláště vhodný pro podrážděnou, popraskanou a drsnou pokožku.

Skinanim denní a noční balzám je vhodný jako podpůrná péče o pokožku při léčbě neurodermatitidy, psoriázy, akné, ekzémů a dalších. Používá se pro regeneraci a zlepšení kvality podrážděné, zčervenalé, zanícené nebo zánětlivé kůže.

Původ Skinanimu vychází ze starověkých receptur a osvědčených účinných látek, které jsou propojeny s nejmodernějšími technologiemi. Při vývoji byly pečlivě vybrány unikátní látky nejčistší kvality a byly použity v optimálním poměru. Díky tomu Skinanim nabízí nový kosmetický trend – denní a noční balzám – který zklidňuje podrážděnou kůži a redukuje nežádoucí bakterie. Struktura kůže se viditelně zlepšuje.

Skinanim obsahuje:

• přírodní rostlinné extrakty
  • výživné oleje
  • biologicky aktivní ionty stříbra

Skinanim denní a noční balzám

•  Je účinný a bezpečný pro všechny věkové skupiny
  •  Omlazuje, oživuje a osvěžuje suchou, svědivou a podrážděnou pokožku
  •  Vhodné při ekzémech a citlivé pokožce
  •  Bez obsahu steroidů, kortikoidů, hormonů, antibiotik, dehtu a kyseliny salicylové
  •  Bez umělých barviv a aromat
  •  Bez zápachu
  •  Rychlý účinek - ve většině případů vykazuje pokožka postižených míst viditelné zlepšení po několika dnech používání
  •  Nejsou známy žádné vedlejší účinky

Návod k použití: večer před spaním naneste malé množství balzámu na postižená místa. Jemně vmasírujte, dokud se balzám zcela nevstřebá.

Složení:

Petrolatum, Aloe barbadensis Leaf Juice Powder, Glycine soja Oil, Glycerin, Caprylyl Glycol, Zink Oxide, Calendula officinalis Flower Extract, Xanthan Gum, Silver (CI 77820), Tocopherol

Důležitá upozornění: pouze pro vnější použití. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě podráždění, přestaňte aplikovat a poraďte se s lékařem. Vyvarujte se nadměrnému pobytu na slunci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu.

Víme, jak je pro vás důležité vědět, s čím vaše pokožka přichází do kontaktu.

CHARAKTERISTIKA VŠECH OBSAŽENÝCH LÁTEK:

Petrolatum - vazelína:: působí jako rozpouštědlo, smáčedlo a zvlhčovadlo. Zajišťuje přirozenou hydrataci pokožky, zabraňuje jejímu vysoušení. Chrání balzámy před vyschnutím.

Caprylic/Capric Trigliceride vyrobený z kokosového oleje a glycerínu. Je skvělý na zvlhčení a zjemnění kůže. Omezuje ztráty vody pokožkou a vytváří ochrannou bariéru na jejím povrchu.

• PEG-20: smáčedlo, změkčovadlo a emulgátor brání látkám v oddělení. Podle výzkumů je bezpečný pro použití v kosmetice.
  • Glyceryl Stearate – glyceryl stearát: jako topický dermatologický produkt se používá k podpoře rehydratace pokožky. Zvyšuje obsah vody ve vrchních vrstvách kůže.
  • Viola odorata – violka vonná: často používaná léčivá rostlina. Je vysoce ceněna v kosmetice a alternativní medicíně pro zklidňující, zvlhčující a hojivé vlastnosti. Je netoxická, bez známých nežádoucích vedlejších účinků. Může být účinná při ošetřování ran a při lupence. Výtažky z aloe vera mají antibakteriální a antimykotické účinky.
  • Maltodextrin: běžně známý jako vitamín E, přírodní konzervant, antioxidant a hydratační prostředek. Snižuje ztráty vody kůží a pomáhá udržovat pojivové tkáně. Jako antioxidant a zvlhčovač chrání kolagen, podporuje regeneraci buněk a vyhlazuje pokožku.
  • Xanthan Gum: po tisíce let používaný k ošetřování a léčení mnoha potíží. Urychluje hojení ran a je vynikajícím prostředkem k zlepšení stavu pokožky. Mnoho výzkumů potvrzuje jeho přínos v léčbě lupenky.
  • Guaiazulene: má úžasné zklidňující účinky na hrubou, velmi suchou pokožku. Zklidňuje dokonce i velmi citlivou pokožku
  • Silver – stříbro: zklidňuje, hydratuje a regeneruje stav pokožky.
  • Glycerin: látka široce používaná ve farmacii hlavně ke zvláčnění, lubrikaci a udržení vody v buňkách kůže. Osvědčuje se jako velmi účinný při zmírňování lupenky.
  • Caprylyl Oil: netečný nerost, používaný jako prostředek k zahušťování, bělení, lubrikaci a ochraně před slunečním zářením. Chrání pokožku.
  • Calendula officinalis Oil – měsíčkový olej: je také znám jako vitamín E, v přírodě se vyskytující antioxidant. Podporuje hojení pokožky a pomáhá regeneraci buněk.

• Bezpochyby nejlepší přípravek na vleklý atopický ekzém. Zaléčil mi mokvavý ekzém o velikosti dětské dlaně, s kterým jsem bojovala téměř půl roku, zhruba za 14 dní. Už jsem nevěřila, že by mi pomohl přípravek bez obsahu kortikoidů. Stane se součástí mých top produktů v koupelně. Používáme ho i na různé lehké poranění jako např. odřeniny, ....Cena výrobku je vyšší, ale kdo zápasí s ekzémem, tak si zajisté rád připlatí. Navíc konzistence krému je taková, že se rozhodně hned nevymaže.
    • Nic.

• na atopický ekzém zázrak, funguje líp, než kortikoidy
    • balení je sice vzhledem k ceně dost malé, ale mažeme už měsíc a není pryč ještě ani polovina kelímku, stačí opravdu malé množství
    • vysoká cena, ale vzhledem k tomu, že opravdu funguje, jsem ochotná ji zaplatit

Syn (7 měsíců) trpí od tří měsíců na atopický ekzém a vyzkoušeli jsme poměrně dost produktů, které náš trh nabízí (konopná kosmetika, La Roche Lipikar, Bepanthen Sensiderm krém, A-Derma, Excipial kids...). Vždycky zabíraly jen kortikoidy. Ale i ty bohužel krátkodobě, po několikadenní pauze bylo nutné kúru zopakovat. Některá místa výsevu jen zbledla, ale kůže byla dál hrubá a když jsem kortikoidy mazat přestala, za dva dny bylo vše v původním stavu. Až mi pediatr doporučil Skinanim. Je sice drahý, ale za tu cenu opravdu stojí. Je naprosto perfektní, pro syna je to ten "zázrak", který jsem celou dobu hledala. Používáme noční i denní krém. Jakmile se objeví nový výsev, ihned mažu a za pár hodin je kůže opět čistá. Nejproblematičtější místa mažu někdy i preventivně. Kůže se celkově zlepšila, je krásně čistá a jemná. Syn opět vypadá jako miminko. Vyzkoušela jsem ho i na vyrážku u druhého syna. Nezabíraly ani kortikoidy. Po Skinanimu vyrážka za tři dny zmizela. DOPORUČUJI.

• , zakoupeno v Aléky.cz

Super na atopický ekzém vyskytující se v obličeji.

• jednoznačně vysoká cena

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Krém mi pomohl na atopický ekzem.
    • Vysoká cena.

Spokojenost.

• Jediný produkt na trhu, který nám výrazně pomáhá zmírnit projevy ekzému
    • Zabírá také na akné a jiné kožní neduhy
    • Používáme i na oděrky - nezanítí se
    • Lepší jeden krém co funguje, než zkoušet 10 jiných vychválených do nebe co nefungují!

Dlouho jsme hledali kosmetiku, která by ulevila mé ženě od ekzému. Vyzkoušeli jsme velké množství produktů, od levnějších krémů po vyloženě drahá séra. Nic nepomáhalo, jen na chvíli ulevilo od seschlé pokožky. Nejhorší byla zarudlá víčka očí.
    Až když jsem natrefil na tento produkt, a četl i zahraniční recenze na něj, nastala změna. Tento produkt na víčka zabírá perfektně, zarudnutí i otok zmizí. A když jsou projevy alergie nejhorší, tak výrazně uleví i v záhybech (podpaží, lokty, předloktí, za koleny). Někdy i ekzém na těchto místech úplně zmizí po aplikaci Skinanimem. A jako bonus jsme získali i vyléčené akné.
    Moje žena se vyjádřila, po již více než ročním užívání, že i když tento krém nebude potřebovat, bude jej kupovat jako pleťový krém. Je s ním moc spokojená!
    Konzistence krému je podobná vazelíně.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• skvěle funguje na ekzem, léčí jako kortikoidy, ale bez nežádoucích účinků

Za vyšší cenu opravdu funkcí produkt. Stojí za vyzkoušení!

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• Opravdu zabírá - potlačí projevy ekzému na který nic jiného nezabralo
    • Přírodní složení
    • Protisvědivé účinky
    • Vyšší cena, ale stačí krému méně, takže to 50ml balení vystačí cca na 2-3 měsíce (mazali jsme každý den končetiny a část trupu)
    • Ekzém (příčiny jako takové samozřejmě neléčí), pouze pomáhá zvládat jeho projevy, ale i to je výborné

Doporučuji vyzkoušet těm, kterým nic nezabírá..

• , zakoupeno v Lekynadosah.cz

• Velice dobře nahrazuje kortikoidy.(Použili jsme ho na atopický ekzém.)

Velice dobře nahrazuje kortikoidy.(Použili jsme ho na atopický ekzém.) Vřele ho všem "ekzémářům" doporučuji. Je bohužel na mé finanční příjmy drahý.