Rugard vitamínový krém 50 ml

Vitaminový krém zaměřený proti předčasným vráskám. Krém podporuje přirozený proces tvorby buněk, reguluje vlhkost a podporuje regeneraci pokožky. Plnohodnotné vitaminy ve...
Garantovaný nákup z Lékárna Zdraví

Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 16 137 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 88 115 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta52 Kč97 % • 13 749 recenzíDalší informace

S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

• , zakoupeno v První-lékárna.cz

Používala jsem krém dlouhá léta. Pak jsem chtěla vyzkoušet jiný krém, ale vitamínovému Rugardu se žádný nevyrovnal, proto se k němu opět vracím.

• , zakoupeno v Lékárna AVE

Vyhovuje mé pleti, je mastný, přijatelná cena.

• jemný mastnější krém, hezky se roztírá
    • mám hodně citlivou pleť, krém mě vyhovuje, doporučuji
    • používám hlavně na noc, pleť je ráno příjemně hydratovaná
    • krém mám poprvé a krátkou dobu, objednala jsem si ho podle recenzí a na doporučení známé

Typ pleti
Bez parabenů
S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

Vitaminový krém zaměřený proti předčasným vráskám.

Plnohodnotné vitaminy ve spojení s kolagenem působí účinně proti stárnutí pokožky a tvorbě vrásek.

Vitamin A podporuje regenerační proces buněk a chrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí.

Vitamin B6 upravuje stav pleti a předchází jejímu vysoušení.

Vitamin E v optimálním množství podporuje elasticitu buněčných tkání, pleť se stává hebkou a hladkou.

Chrání ji před škodlivými vlivy vnějšího prostředí.

Dermatologicky testováno.

Složení

Přípravek obsahuje kolagen, vitamin B6, panthenol a ureu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 9 975 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 906 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 3 284 recenzíDalší informace

3zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v Lékárna AVE

Vyhovuje mé pleti, je mastný, přijatelná cena.

• jemný mastnější krém, hezky se roztírá
    • mám hodně citlivou pleť, krém mě vyhovuje, doporučuji
    • používám hlavně na noc, pleť je ráno příjemně hydratovaná
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 3 284 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Používám i na pleť s atopickým ekzémem, a to je co říct!!!
    • Pleť krásně vyživí bez rizika alergické reakce.
    • Léty osvědčený kvalitní produkt.
    • Nic mě nenapadá
  • , zakoupeno v První-lékárna.cz

úžasný krém za dobrou cenu, používám víc jak dvacet let

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

Vyhovuje mé pleti, není mastný, objednávám pravidelně už dlouho

• , zakoupeno v MojeLékárna.cz

• na suchou a starší pleť příjemný
  • , zakoupeno v Lékárna Bella

OK

• , zakoupeno v MJ - Krása a zdraví

Výborný, jsem velice spokojená.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Po všech stránkách vyhovující,užívám dlouho.