Regina výživný pleťový krém s rakytníkem 45 g

krémy
Objem
45 ml

• , zakoupeno v Parfemomanie.cz

Miluji tenhle krém. Dlouho jsem hledala krém, který by mi sedl. Je příjemný na kůži. Krásně se roztírá a člověk nemá pocit,že je umaštěný.

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

• Pleťový krém mi vyhovuje kvalitou.
    • žádná

Zkoušela jsem různé druhy pleťových krémů i dražší, ale tento mi vyhuvuje nejíc. Je mi přes 60 let a chválím. Pleť je pružná, vyživená a bez vrásek. Spokojenost. A zatím je jenom v tomto obchodě.

Typ pleti
Konzistence
krémy
Objem
45 ml

Speciálně vyvinutý krém pro normální a suchou pleť. Obsažený rakytníkový olej má blahodárné účinky na pleť, které dodává velké množství vitaminů a minerálů.

Přítomné aktivní složky stimulují a regenerují buněčnou obnovu pokožky.

Pleť je při dlouhodobém používání krému pružnější, hladší a odolnější proti nežádoucím účinkům volných radikálů.

Krém nanášejte ráno i večer na čistou pleť.

• , zakoupeno v Parfemomanie.cz

• , zakoupeno v Drogerie PeMi

• Pleťový krém mi vyhovuje kvalitou.
    • žádná

• hezky se maže
    • není těžký, mastný
    • krásně voní
    • proti volným radikálům
    • podezřele nízká cena

koupila jsem krém na doporučení a byla moc spokojená. Jemný, lehký, dobře roztiratelný, nádherná vůně.