Regina Original mandlový krém 45 ml

Regina mandlový krém Originál 45 g pro suchou pleť Je účinný krém k ošetření, zjemnění, zvláčnění a uklidnění suché pleti. Vyvážený komplex účinných látek: přírodní mandlový...
Doprava 72 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka Nejlevnější Barvy Laky.cz

Do týdne • 1 varianta72 Kč82 % • 8 710 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč96 % • 1 476 recenzíDalší informace

S kolagenem
S přírodními oleji
S bioaktivními enzymy

• , zakoupeno v VMD

Krém mi vyhovuje, Vyzkoušela jsem různé, drahé a kvalitní krémy, ale, vrátila jsem se k tomuto. Je pro mou pleť vyhovující. Krásně voní, dobře se vstřebává. Jeho kvalita je stále stejná. Jsem s ním velmi spokojená. Děkuji.

• , zakoupeno v VMD

Mandlový krém Regina mi velmi vyhovuje. Je sice levný a v mém věku - 68 let, bych měla používat již jiné krémy, které jsem vyzkoušela, různou kosmetika značkových firem.
    Vždy jsem se vrátila k tomuto krému, který mi vyhovuje a splňuje mé požadavky. Některé krémy moje pleť nepřijme, tedy u Mandlového krému Regina zůstanu a jsem velmi spokojená. V běžných drogeriích tento krém nenajdete. Neprodává se.

• dobře se roztírá

S kolagenem
S přírodními oleji
S bioaktivními enzymy

Regina mandlový krém Originál 45 g pro suchou pleť

Je účinný krém k ošetření, zjemnění, zvláčnění a uklidnění suché pleti. Vyvážený komplex účinných látek: přírodní mandlový olej - nejdražší a nejvzácnější nevysychavý olej spolu s vitamínem E a D-Panthenolem podporují regeneraci kožních buněk a chrání pleť před předčasným stárnutím. Složení je obohaceno i o glycerin a včelí vosk. Krém vytváří na pokožce ochranný film, který jí chrání před působením nepříznivých vnějších vlivů prostředí. Dejte sbohem suché a pnoucí pleti s Regina mandlovým krémem.POUŽITÍ:Nanášejte každý den na vyčištěnou pleť tváře, krku a dekoltu a jemně vmasírujte krouživími pohyby směrem nahoru. Vynechejte oblast kolem očí.SLOŽENÍ:viz Ingredients na obalu produktu.UPOZORNĚNÍ:Určeno k zevnímu použití. Uchovávejte v suchu při max. pokojové teplotě.ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:Recyklovatelné obaly. Chraňte životní prostředí tříděním odpadu.

• dobře se roztírá
  • , zakoupeno v Drogerie PeMi

• Nádech mandlové chuti nepatrný. Nezvyk z dřívější řady "AB"
  • , zakoupeno v Notino

Dobře se roztírá, je lehký, příjemný na obličeji

• kvalita za dobrú cenu

spokojnosť

• , zakoupeno v Nejlevnější Barvy Laky.cz

• přesně to co jsem hledala

• , zakoupeno v VMD

• krém pro suchou pleť je velmi podobný krému AB mandlový

krém je hustý dobře roztíratelný