Payot Perform Lift Jour denní krém 50 ml

Objem
50 ml
Bio

• , zakoupeno v Notino

• Payot kupuji už leta, tento konkrétní krém mám poprvé. Zatím spokojenost. Překvapila mě jen zvláštní ovocná vůně.

Zkouším produkt krátce, ale zatím mi vyhovuje. Není po něm pleť lesklá, pěkně se roztírá a vstřebává. Mám pocit vyživené pleti. Překvapila parfemace, která u jiných výrobků této značky není,

Typ pleti
krémy
Objem
50 ml
Bio

Liftingový zpevňující denní krém, který zlepšuje pevnost a pružnost pokožky věku 50+.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Notino