Oriflame Diamond Cellular krém pro omlazení pleti 50 ml

Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular Tento výjimečně bohatý krém se soustředí na potlačení viditelných známek stárnutí a pomáhá odhalit krásnější pleť. Pravý diamantový...
Doporučená nabídka ELVINA

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• krem ktery jsem dlouho hledala

vyborny krem

• , zakoupeno v Kosmetika Hned

Zkusila jsem tento produkt od své kamarádky a hned jsem si jej zamilovala. Také jsem hledala obchod, kde bych jej mohla zakoupit. Jelikož nejsem v Praze, obrátila jsem se na internet, tedy na vás. Jsem velmi spokojena s rychlostí vyřízení objednávky. Doporučuji i dalším ženám v pozdějším věku.

Typ pleti
S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular

Tento výjimečně bohatý krém se soustředí na potlačení viditelných známek stárnutí a pomáhá odhalit krásnější pleť. Pravý diamantový prach vyrovnává a rozjasňuje tón pleti. Výtažek z bílých lanýžů redukuje viditelnost jemných linek a vrásek. Komplex proteinů pomáhá vypnout a obnovit kontury obličeje. 50 ml

• , zakoupeno v Kosmetika-kupkova.cz

nejlepsi krem jaky jsem kdy mela

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• krem ktery jsem dlouho hledala

vyborny krem

• , zakoupeno v Kosmetika Hned

Maminka je velice spokojená, používá ho již několik let a jiný nechce.

• toto je majstr štyk v přehlídce pleťových krémů Oriflame pro zralou pleť
    • jeho výroba, technologie a suroviny při ní využité ho řadí o nejméně pět tříd výš /poměr cena - výkon/
    • je výživný, bohatý - to doopravdy
    • jsou v něm namleté diamanty, které odrážejí paprsky světla a plet vypadá úžasně zářivá
    • pleť viditelně zpevňuje

luxusní výživný s drcenými diamanty krém pro zralou pleť

• velice krásné balení vhodné jako dárek
    • pro starší ženy se zralou pletí
    • krém proti vráskám, který funguje
    • vysoká cena

S mou sestrou jsme se složili a zakoupili tento produkt babičce. Je totiž velice krásný a babička si potrpí na tradiční značku, která je pro ni ověřená. Krém opravdu funguje, pleť je svěží a mladší.