Nobilis Tilia Hypoalergenní krém 50 ml

HYPOALERGENNÍ KRÉM 50 ml. Nobilis Tilia Mimořádně jemný neutrální lehký krém bez parfemace a éterických olejů vám pomůže udržovat křehkou rovnováhu vaší pleti. Díky obsahu...
Garantovaný nákup z Folly

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta58 Kč98 % • 2 560 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč1 recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 10 601 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 39 247 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby69 Kč98 % • 1 247 recenzíDalší informace

S kolagenem
S přírodními oleji
S bioaktivními enzymy

• , zakoupeno v Econea

Krém používám už delší dobu a jsem spokojená.
    Mám citlivou pleť a u tohoto krému jsem neměla žádné
    reakce - zčervenání, svědění . . .

• rychlá vstřebatelnost krému,nádherná vůně,jemný nemastný ,pleť je pak hebká
  • , zakoupeno v Econea

Doporučuji všem, kteří mají hodně citlivou pleť.

Typ pleti
S kolagenem
S přírodními oleji
S bioaktivními enzymy

HYPOALERGENNÍ KRÉM 50 ml. Nobilis Tilia

Díky obsahu pěsticího BIO slunečnicového oleje, bambuckého másla a včelího vosku nenarušuje přirozené pH pokožky ani ji nedráždí.

Výtažek z magnolie mírní pocit pnutí a její jemná vůně pokojně tiší mysl.

Lehký krém bez éterických olejů zjemňuje, chrání a normalizuje pleť. Je vhodný pro citlivou či přecitlivělou pleť a také pro pleť se sklonem k alergickým reakcím.

Jeho základem je unikátní přírodní mikroemulze, která má schopnost vyrovnávat pH pleti a dlouhodobě chránit jeho přirozenou hodnotu.

Proto je velmi užitečný při každodenním používání, pomáhá normalizovat přirozené funkce pleti a její vlastní obranyschopnost.

Velice snadno se vstřebává a vyživuje pleť až do nejhlubších vrstev.

Neutrální krém bez alergenů obsahuje vitaminy A, E a D-panthenol a směs pečujících rostlinných olejů v BIO kvalitě, které pleť chrání a hydratují.

Obsažená směs jemných bylinných extraktů podporuje šetrnou přírodní konzervaci a dodává krému náznak decentního květového aroma.

Krém je vhodný i k použití pod make-up. Jeho vysoká kvalita uspokojí všechny, kteří touží po jemném přírodním, ale hluboce účinném ošetření pleti bez potenciálních alergenů.

Neutrální krém můžete využít jako základní bázi pro vlastní bio kosmetiku, ať už je vaší motivací osobitá vůně krému.

Stačí jen doplnit aktivní látky - éterické oleje, rostlinné oleje, bylinné extrakty či vitaminy a váš jedinečný tvůrčí počin je na světě.

Snadno tak vytvoříte z jediného výrobku řadu unikátních přírodních krémů či masek s vaším osobitým aromatickým podpisem.

Pro citlivou pleť

Pro extrémně citlivou pleť

Pro ekzémy a lupénku

KOMU UDĚLÁ RADOST

Především komukoli s jemnou a citlivou až přecitlivělou pletí se sklony k alergickým reakcím.

Použití:

Nanášejte běžným způsobem při denním ošetření pleti.

Pro výrobu domácího krému přidejte do 250 ml krému 25 - 30 kapek éterického oleje nebo jejich směsi (na 100 ml krému přidejte 10 - 15 kapek), pečlivě zamíchejte a používejte na pleť běžným způsobem.

CERTIFIKACE :

BYLINA :

Bambucké máslo

RECENCE ZÁKAZNÍKŮ :

Barbora

Tento krém je opravdu výborný! Krém jsem kupovala v létě a obávala jsme se, aby neucpával póry, protože mi přišel lehce hutnější, ale naopak! Mám po něm opravdu krásnou a vyživenou pleť. Skvěle se vstřebává a nezanechává mastný film. Použitelný v létě i v zimě. Poměr cena-kvalita neuvěřitelný!

Petra

Výborný krém po všech stránkách - nezanechává mastný pocit, příjemně se roztírá, pleť je po něm vláčná a jemná.

Hedvika

Díky za tento krém. Je skvělý, dobře se roztírá, mastný tak akorát a nedráždí pleť. Bohužel jsem si po letech používání přírodní kosmetiky zřejmě vypěstovala přecitlivělost na Geraniol a Citronellol, nemůžu už ani používat růžovou květovou vodu, pálí mě obličej, takže jsem ráda, že tu tento krém je.

SLOŽENÍ:

Aqua (demineralizovaná voda)

Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej v bio kvalitě)

Butyrospermum Parkii Butter (máslo karité v bio kvalitě, rostlinný tuk)

Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate (přírodní emulgátor na bázi glycerinu, glukózy a rostlinných olejů)

Triethyl Citrate (přírodní deodorační složka )

Glycerin (hydratační látka)

Sodium Anisate (anisát sodný, antimikrobiální látka)

Sodium Levulinate (levulinát sodný, antimikrobiální látka)

Stearic Acid (kyselina stearová, zahušťovadlo)

Cetyl Alcohol (stabilizátor na bázi mastných alkoholů z rostlinných olejů)

Xanthan Gum (přírodní polysacharid, zahušťovadlo)

Cera Alba (včelí vosk)

Panthenol (D-Panthenol, hydratační složka)

Retinyl Palmitate (stabilizovaný vitamin A, antioxidant)

Tocopheryl Acetate (stabilizovaný vitamin E, antioxidant)

Magnolia Officinalis Bark Extract (extrakt z kůry magnólie, antimikrobiální)

Sodium Stearoyl Lactylate (přírodní koemulgátor)

Citric Acid (kyselina citronová, regulátor pH).

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Econea

Krém používám už delší dobu a jsem spokojená.
    Mám citlivou pleť a u tohoto krému jsem neměla žádné
    reakce - zčervenání, svědění . . .

• rychlá vstřebatelnost krému,nádherná vůně,jemný nemastný ,pleť je pak hebká
  • , zakoupeno v Econea

Doporučuji všem, kteří mají hodně citlivou pleť.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Econea

Krém doporučuji všem ženám, které mají problém najít vhodný krém pro citlivou pleť.

• , zakoupeno v Econea

Pro mně je důležité, že po nanesení krému, pleť nezčervená a nedojde k žádné reakci.

• , zakoupeno v Nobilis Tilia

Jemný, hýčkající krém, který je balzámem pro mou citlivou pleť.

• , zakoupeno v Econea

Je to krátká doba na hodnocení, ale zatím neproběhla žádná alergická reakce. Jsem spokojená.

• Nutný a zároveň jemný
    • Dobře se vstřebává

Jsem nadšená. Mám velmi citlivou pleť a po otestování opravdu velkého množství krému, jsem našla ten pravý. Je hutný a zároveň jemný. Skvěle hydratuje a rychle se vstřebává. Dávkování pomocí pumpičky, což usnadňuje aplikaci a množství krému. Doporučuji

• Bez parfemace
    • Lehký, není hutný