Nivea Visage Q10 denní krém 50 ml

Q10 Plus SPF 15 - Denní krém proti vráskám - denní krém proti vráskám Q10 Plus vyhlazuje vrásky a celkově omlazuje pleť - vhodné pro normální až suchou pleť, včetně citlivé -...
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • Více variant59 Kč98 % • 5 422 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč96 % • 1 476 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 1 975 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč94 % • 190 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 47 233 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč95 % • 7 045 recenzíDalší informace

S bioaktivními enzymy

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Osvedcena kvalita
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

Používala jsem jiné značky a chtěla jsem změnu. Nivea mě mile překvapila, jsem spokojená. Určitě doporučuji kamarádkám.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Dlouholeté používání, pro mne nejlepší produkt. Doporučuji.

Značka
S vitamíny
S bioaktivními enzymy

Q10 Plus SPF 15 - Denní krém proti vráskám

• denní krém proti vráskám Q10 Plus vyhlazuje vrásky a celkově omlazuje pleť
  • vhodné pro normální až suchou pleť, včetně citlivé
  • doporučená věková kategorie 30+
  • viditelně redukuje vrásky a pomáhá předcházet vzniku nových
  • efektivně bojuje proti vráskám zevnitř
  • obsahuje o 30 % více hydratačních látek
  • zvyšuje obsah pleti vlastního koenzymu Q10 a kreatinu v pleti
  • chrání pleť před vznikem vrásek, způsobených slunečním zářením

Použití:

Nanášejte krém proti vráskám Q10 Plus na důkladně vyčištěnou pleť. Aplikujte malé množství krému na obličej, krk a dekolt a jemně vmasírujte krouživými pohyby směrem nahoru. Vynechejte citlivou oblast kolem očí.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Osvedcena kvalita
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Dlouholeté používání, pro mne nejlepší produkt. Doporučuji.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Hebká pleť.
    • Nezanechává žádné šmouhy.
    • Příjemně voní.

Jsem naprosto spokojená.

• , zakoupeno v Teta drogerie eshop

• všechny Nivea výrobky jsou kvalitní a dobré
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• používám delší dobu k mé spokojenosti
  • , zakoupeno v DROGEO.CZ

• dobře se nanáší