Neutrogena balzám Visibly Renew 200 ml

balzámy
Objem
200 ml

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Krásné voní, snadno se roztírá, není mastný.

Neutrogenu mám ráda, tohle byl můj další produkt, který jsem od této firmy zkusila a rozhodně si jej pořídím znovu.

Jeden z nejlepších tělových krémů, které jsem kdy zkusila.

Příjemná vůně, krásně se roztírá, nemastí a hydratuje.

Typ pleti
pro suchou pleť
Použití krému
denní
Konzistence
balzámy
Objem
200 ml

Tělový balzám Neutrogena Visibly Renew poskytuje pokožce dlouhotrvající hydrataci a pomáhá obnovit její pružnost. Obsažené aktivní minerály pomáhají posílit přirozenou tvorbu kolagenu. Nemastná, rychle se vstřebávající textura. Jemná, velmi příjemná parfemace.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• Krásné voní, snadno se roztírá, není mastný.

Jeden z nejlepších tělových krémů, které jsem kdy zkusila.

Příjemná vůně, krásně se roztírá, nemastí a hydratuje.