Natura Siberica denní krém na obličej pro suchou pleť 50 ml

Objem
50 ml
Bio

• , zakoupeno v Folly

Dobrý výrobek za dobrou cenu.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Já jsem spokojená. Fakt dobrý. Praktické dávkování.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Objem
50 ml
Bio

Natura Siberica Denní krém pro suchou pleť 50 ml

Popis: Denní krém Natura Siberica pro suchou pleť s kyselinou hyaluronovou a arálií mandžuskou pokožku vyživuje a hloubkově hydratuje.

Jemný denní krém obsahuje rostlinné ceramidy, které podporují buněčnou regeneraci a obnovují pružnost pokožky. Vitamín E rovněž podporuje pružnost pokožky. Faktor SPF 20 chrání pleť před UV zářením.

Kyselina hyaluronová (obsah v krému – 1%) – je nejlepší přírodní zvlhčovač, protože má jedinečnou schopnost vázat molekuly vody. Každá její molekula naváže 600 molekul vody.

Polypeptid Matrixyl® účinně přispívá k regeneraci a obnovení pokožky a má silný liftingový efekt.

• Použití: Každé ráno naneste malé množství krému na čistou pleť.
  • Složení: Aqua, Coco-Caprylate/Caprate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters (PS), Hydrolyzed Wheat Protein, Parfum, Prunus Persica Leaf Extract, Linum Usitatissimum Seed Oil*, Aralia Mandshurica Extract, Palmitoyl Tripeptide-5, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Water*, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Extract*, Arnica Montana Flower Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Aquilegia Sibirica Extract (WH), Festuca Altaica Extract (WH), Hesperis Sibirica Extract (WH), Citric Acid, Corn Starch, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Cl 75125, Cl 75130, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldexyde, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha Isomethyl Ionone.

(*) Issued from organic agriculture. (PS) Siberian Pine Oil Derivative. (WH) Wild harvested Siberian plants organic extracts.

Certifikáty: WILD HARVESTED

• , zakoupeno v Folly

Dobrý výrobek za dobrou cenu.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Já jsem spokojená. Fakt dobrý. Praktické dávkování.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Stačí kapka krému, takže vydrží déle
    • Dávkování pumpičkou
    • Cena přijatelná k vzhledem kvalitě výrobku
  • , zakoupeno v siberica.cz

Krásně promastí pleť, ale nezanechává lesk, takže vynikající.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

je na suchou pleť, ale není mastný, vyhovuje mi

• , zakoupeno v BIOneeds s. r. o.

Spokojená :)

• , zakoupeno v Folly

Mám již druhé balení tohoto krému a po dobrých zkušenostech jsem si pořídila i noční krém a postupně objevuji i další produkty této značky a příjemně mě překvapila, presto že jsem neměla očekávání. I první výrobek jsem si zakoupila jen tak na vyzkoušení k jinému dražšímu krému. Dražší krém jsem posunula dál, protože mi nevyhovoval a u této značky jsem už zůstala.

• Výborný krém
    • Neštípe
    • Hydratuje
    • SPF a kyselina hyaluronové

Skvělý produkt, i na suchou,citlivou a problematickou pleť.

• , zakoupeno v MAUR.cz

• lehce se roztírá na suchou pleť ideální
  • , zakoupeno v siberica.cz

Krém je úžasný, pleť není po použití mastná.
    Krém se rychle se vstřebává a navíc má ochranný faktor což určitě oceníte.