Mixa Moisturizing Soothing Cream zklidňující hydratační krém 8% 50 ml

Objem
50 ml
Bio

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Nelepí, nemastí. Mám suchou pleť a po tomto krému se cítim opravdu pododlně. Rychle vsakuje, ve větší vrstvě používám jako masku.
    • Poslední dobou špatně dostupný, musela jsem jej objednat přes net.
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Příjemný, lehce roztíratelný,ihned se vstřebává.

• bylo mi doporučeno na problematickou pleť

krémy
Objem
50 ml
Bio

24h zklidňující hydratační krém je koncentrovaná péče s účinnými složkami pro okamžité zklidnění a hloubkovou hydrataci pleti.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Poslední dobou špatně dostupný, musela jsem jej objednat přes net.
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Příjemný, lehce roztíratelný,ihned se vstřebává.

• bylo mi doporučeno na problematickou pleť
    • zatím nevím, používám poprvé
  • , zakoupeno v Notino

• skvělý produkt na citlivou pleť
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

• Krasne hydratuje

• - dostatečně hydratuje
    • - nepřemašťuje, lze použít i na smíšenou pleť
    • - jemná vůně
    • - cenově dostupný
    • - nic

Koupila jsem si ho v zimě, když se mi z mrazu zbláznila pleť, celý obličej mě svědil, na tvářích a bradě jsem měla šupinky a červené fleky.
    Během dvou dnů mi krém hezky zjemnil pleť, šupinky i fleky zmizely, nic mě nevědí.
    Váhala jsem , jestli koupit tento nebo jiný od Mixy s cold cream, ale jsem spokojená.

Myslím, že bude dobrý i na léto, na sluncem, chlorem a solí narušenou pleť.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• výborný

ideální na suchou pleť se sklonem k reakcím. Hypoalergenní

• Uvadi ze je hypoalergenni, a na velmi citlivou plet. Po naneseni na oblicej mi cely zrudnul, desive palil, po omyti ledovou vodou to trochu preslo, ale od rudych pupenu mi pomohlo az antihistaminikum!

Nikdy vic!!!

• Hydratuje, zklidnuje,dělá jemnou pleť

Po dlouhé době jsem našla krém na který nemám žadnou alergii, vyzkoušela jsem jich plno od lancome, dior, biotherm, loreal, a nic mi nevyhovovalo vždy fleky na obličeji a po tomhle nic , je skvělej

• Úžasně hydratuje
    • Rychle se vstřebává
    • Pleť je po něm vyživená a neskutečně příjemná na dotyk
    • Vůně
    • Hypolalergenní a bez parabenů
    • Výborný i pod make up

Krém jsem si koupila na základě kladných recenzí na různých blogách a rozhodně nelituju! Pleť je po něm prostě úžasná :) Mohu jen doporučit, rozhodně si ho koupím znovu.