Lirene HS+ Mastná pleť krém 50 ml

50 ml

• hodí se mi a mému přiteli perfektně

Vyhovuje mě.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Krém je pro mě cenově dostupný.Krásně voní,je jemný a velmi dobře se roztírá.Jsem spokojena.

Typ pleti
Konzistence
krémy
Objem
50 ml

Speciální kosmetika od Lirene s výběrem aktivních komplexů, pečlivě zvolených pro různé typy pleti, zacílených na boj s příčinami a znaky problematické pokožky. Čištění a péče o pokožku pro různé typy pleti .

Krém obsahuje účinné komplexy, které jsou pečlivě vybrány pro mastnou pokožku a zaměřeny na boj s příčinami a známkami nedokonalosti pleti. Matující mikrohoubičky, speciální složky krému, absorbují maz, a tím zajišťují matující efekt; řasy, bohaté na aminokyseliny a vitaminy, tonizují, hydratují a zabraňují ztrátě vlhkosti, vyhlazují vrásky a stimulují produkci kolagenu; allantoin zklidňuje a stimuluje regeneraci kožních buněk.

• Účinek: zklidněná a hydratovaná pokožka, která se neleskne, vypadá zdravě a svěže; ochrana před vznikem nedokonalostí.
  • Použití: krém aplikujte ráno a večer na vyčištěnou pokožku obličeje a krku a jemně vmasírujte. Perfektní podklad pod make-up. DERMATOLOGICKY TESTOVÁNO.

• hodí se mi a mému přiteli perfektně

Vyhovuje mě.

• , zakoupeno v Notino

• Hezké voni)) a taky zmatnuje mastnu pleť

Je výborný.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Používám pravidelně a jsem spokojená.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Na moji pokožku se sklonem k tvorbě červených žilek ten nejlepší krém. Škoda že zmizel z drogerií. Je výborný i pod make-up a na tváři moc příjemný. Krásná jemná vůně.

• , zakoupeno v Notino

Tento krém nezakrývá póry a zvlhčuje pokožku, byl doporučen moji kosmetoložkou zvlášť pro můj typ pleti.

• , zakoupeno v Notino

Ten krém ji pro mě asi nejlepší jaký jsem měla.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Je na mastou pleť...pleť zůstala lesklá.Příště vyzkouším jiný.