Lavera Basis Sensitiv denní vyživující a hydratační krém pro suchou pleť Cream Bio Shea Butter and Bio Almond 150 ml

Typ pleti

• příjmená konzistence
    • chladivý efekt
    • nevzniká mastný film
    • opravdu skvělá péče o suchou pleť nebo namáhané části
    • vhodné i na místa s ekzémem či lupénkou (mne tedy pomohl)
    • vůně o zvyku - byliny..

Rozhodně skvělý poměr cena výkon - lepší tělový krém jsem nenašla.

• , zakoupeno v Notino

Hledala jsem "zdravější variantu" Nivei a jsem velmi spokojená. Krém se rychle vstřebává, používám jako noční i denní krém pod make up a jsem spokojená.

• , zakoupeno v Notino

cena úžasná a krém ještě lepší, super, objednala jsem i pro známé a jsou velmi spokojeni

Typ pleti
krémy
Objem
150 ml
Bio

Hutný a velmi výživný krém věnuje zvláštní péči suché či namáhané pleti. Směs hodnotného BIO mandlového oleje a pečujícího BIO bambuckého másla pokožku intenzivně vyživí a zanechá ji hebkou a vláčnou.

S BIO bambuckým máslem a BIO mandlemi   -  přináší intenzivní péči a ochranu   -  je vhodný pro obzvláště suchou pokožku   -  má příjemnou, delikátní vůni

BIO mandle: olej s vynikajícími výživnými vlastnostmi pro hebkou pokožku

BIO bambucké máslo: poskytuje přírodní UV ochanu a zanechává pleť jemnou a vláčnou.

Složení:

Water (Aqua), Glycine Soja (Soybean) Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Glycerin, Alcohol*, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Myristyl Alcohol, Stearic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Honey (Mel)*, Xanthan Gum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Tocopherol, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Rosa Damascena Flower Water*, Lecithin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water*, Hydrogenated Lecithin, Melissa Officinalis Water*, Lysolecithin, Beta-Carotene, Ascorbyl Palmitate, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Fragrance (Parfum)**, Limonene**, Linalool**, Geraniol**, Citral**, Citronellol**, Benzyl Benzoate**

• ingredients from certified organic agriculture
  • * natural essential oils

Objem: 150 ml

• příjmená konzistence
    • chladivý efekt
    • nevzniká mastný film
    • opravdu skvělá péče o suchou pleť nebo namáhané části
    • vhodné i na místa s ekzémem či lupénkou (mne tedy pomohl)
    • vůně o zvyku - byliny..

Rozhodně skvělý poměr cena výkon - lepší tělový krém jsem nenašla.