Lancôme Visionnaire Advanced Multi Correcting Cream 50 ml

50 ml

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

• zkušenost
  • , zakoupeno v Notino

Bohužel tento produkt používám už několik let a momentálně poslední, který mi byl přes Notino doručen má naprosto jiné složení. Vůbec neodpovídá tomu, na co jsem roky zvyklá a nevím o tom, že by světoznámá značka Lancome měnila složení. V tomto bohužel velké zklamání za spousty peněz.!!!

• efekt

Mám 45 a moje pleť stárne, proto jsem si chtěla dopřát trochu luxusu. Na kosmetičky není čas...Tento krém používám již podruhé. Jsem spokojená. Efekt pozorují i jiní lidé, tak to asi nebude pouze subjektivní pocit. Pleť je vyživená, nepne, sjednotí barvu. Velmi příjemně voní. Jediné mínus je dost vysoká cena...ale rozhodně stojí za to investovat. Vydrží dlouho.

Typ pleti

Sada obsahuje:

Korekční denní krém Visionnaire SPF 20 (Advanced Multi-Correcting Cream) 50 ml

Omlazující pleťové sérum Advanced Génifique (Youth Activating Concentrate) 7 ml

Omlazující sérum pro oční okolí (Advanced Genifique Yeux Light Pearl) 5 ml

Korekční denní krém SPF 20 Visionnaire byl vytvořen pro potřeby všech typů pleti, které bojují s vráskami. Jeho lehká textura, která je obohacena o UVA/UVB filtry pomáhá korigovat příznaky předčasného stárnutí pleti a chránit před jejich dalším výskytem. Hydratuje pleť do hloubky a dodává ji svěžest a potřebnou výživu.

Vlastnosti: lehká textura, redukuje vrásky, hydratuje pleť, střední ochrana před sluncem, dodává pleti svěžest.

Jak používat:

Naneste ráno na vyčištěnou pleť.

• , zakoupeno v Parfumcity.cz

• zkušenost

• efekt

• , zakoupeno v Notino

• nemastný jemná příjemná vůně

• Нежный,лёгкий

Очень крутой.Хорошо увлажняет,тональный на него ложится идеально. Прекрасно пахнет,быстро впитывается,отлично распределяется по лицу.Кожа с ним светится и имеет здоровый вид.

• Kvalita
  • , zakoupeno v FAnn

• příjemná vůně
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• Vysoká cena
  • , zakoupeno v Notino

• pleť je vláčná a chráněná,pro mne perfektní
  • , zakoupeno v Notino

Plet je již po týdnu používání vyhlazenější.