Lancôme Nutrix Royal Cream Intense Restoring Lipid Enriche vyživující krém pro suchou a velmi suchou pleť 50 ml

Typ pleti
krémy
Objem
50 ml

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Tento krém je pro moji extra suchou pleť prostě nejlepší! Nádherně voní, dobře se roztírá, pleť je po něm jako sametová. Vyzkoušela jsem hodně různých krémů na suchou pleť, i dražších, ale vždy se vrátím k Nutrix Royal. Kdo má opravdu suchou pleť, měl by určitě zkusit. V tomto případě rozhodně kvalita předčí cenu. Doporučuji!!

• , zakoupeno v Krasa.cz

Mám extrémně suchou pleť a tento krém je pro mě nejlepší z nejlepších. Používám ho již několik let. Mezitím jsem vyzkoušela spoustu jiných, ale jen se utvrzuji v tom, že Nutrix Royal je absolutní jednička. Nádherně voní, krásně se roztírá a pečuje o moji suchou pleť, která se díky němu neuvěřitelně zlepšila. Lancome je moje oblíbená značka i v případě parfémů a další kosmetiky, ať už pečující nebo dekorativní :-)

Typ pleti
Konzistence
krémy
Objem
50 ml

Vyživující denní krém vyvinutý speciálně pro suchou, velmi suchou nebo citlivou pokožku. Krém je určen pro  jakkoli narušenou pleť - spálení na slunci, rozpraskaná nebo šupinatá kůže, pokožka citlivá z větru nebo pokožka podrážděná po holení, depilaci apod. Aktivní látky: včelí vosk, přírodní oleje, bambucké máslo, lískové oříšky, vitamíny.

Vlastnosti: dokonale regeneruje suchou, citlivou a poškozenou pleť, pokožka zůstává dokonale hydratovaná, hebká a vyživená.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• , zakoupeno v Krasa.cz