La Roche Posay Substiane pleťový krém 40 ml

krémy
Objem
40 ml

• , zakoupeno v MujLekarnik.cz

mám velmi suchou,citlivou plet,rosaceu a krém mi nepůsobí žádné potíže,plet je zklidněná ,vyživená

• , zakoupeno v MujLekarnik.cz

Používám krém SUBSTIANE EXTRA RICHE a jsem spokojená.Vyzkoušela jsem hodně krémů,mám citlivou, suchou plet, rosaceu,ale až tento krém mě naprosto vyhovuje.

• , zakoupeno v MujLekarnik.cz

mám citlivou plet,rosaceu,tenhle krém mě plně vyhovuje,nedráždí,dobře se roztírá,plet mám klidnou,vyživenou.
    Je ale dost drahý-to je jediný zápor

Konzistence
krémy
Objem
40 ml

Výrobek je určen pro suchou pleť, pro povolené a ochablé kontury obličeje, při ztrátě kožní substance. Jedná se především o péči o zralou pleť.

Je ale dost drahý-to je jediný zápor

• , zakoupeno v Lékárna pohoda

Jeden z nejlepsich proti vraskovych kremu.Funguje .

• , zakoupeno v dermocentrum.com

• Kvalitní krém za dobrou cenu, používám již několik let.
  • , zakoupeno v Notino

• nealergizuje, spokojenost již 8 let
    • Je antialergenní

Redermik jsem s přibývajícím věkem vyměnila za Substien

Velká spokojenost

doporučuji všem.

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

• -výrazné zlepšení pleti

-po vyzkoušení mnoha dostupných krémů,konečně zřetelný výsledek,kterého si povšimlo i mé okolí

• , zakoupeno v NOVALEKARNA.eu

používam prvý krát a krátko, ale myslím, že bude výborný

• , zakoupeno v Kosmetika Francie

Produkt jsem si vybrala na základě doporučení kamarádky. Jsem s ním spokojená

• , zakoupeno v Notino

Krém velice příjemný