L'Oréal Skin Perfection Correcting Day Moisturiser hydratující korektivní denní krém 50 ml

Určení
Objem
50 ml
Bio

• , zakoupeno v Notino

Krém používám každé ráno pod make up, netvoří se mi pak suché šupinky a zároveň není mastný a jemně krásně voní.

• , zakoupeno v VMD

• Příjemný pro mladou pleť

Vyhovuje po všech stránkách

• , zakoupeno v Krasa.cz

Produkt splnil mé očekávaní.
    Jsem naprosto spokojena.

krémy
Objem
50 ml
Bio

První hydratující korektivní denní krém od Loreal Paris, který viditelně zlepšuje kvalitu pleti.

• , zakoupeno v VMD

• Příjemný pro mladou pleť

Vyhovuje po všech stránkách

• příjemně hydratuje
    • pleť je po něm vypnutá zářivá a prostě taková zdravější
    • sjednotil mi barvu obličeje

Tento krém používám už více jak rok a půl a nedám na něj dopustit. Přes zimu ho používám ještě s mandlovým/ ricinovým olejem, protože přes zimní období je pleť sušší a sám by ji tak dobře nehydratoval. Přes léto ho používám samostatně a hydratuje velmi dobře.
    Pleť je po něm rozzářenější, má zdravější vzhled.
    Krém se perfektně hodí i se sérem z této řady jako doklad pod makeup. Sjednotil mi barvu pleti a celkově si myslím, že za tu cenu je velmi dobrý. :)

• Lehká textura, příjemná vůně, lehce se vstřebává, zanéchává pleť jemnou a hladkou.
    • Málo hydratuje v chladnějším počasí, nezlepšuje kvalitu pleti po dlouhodobém užívání.

Krém mě mile překvapil, pro smíšenou pleť jako hydratační krém na léto supr. Na zimu bohužel nestačí, pleť se rychle vysuší. Po nanesení zanechává pleť sametově hebkou, vůně je krásná, ovšem takhle vydrží pár hodin, pak se začne opět lesknout (u mě v T zóně kterou mám mastnou). Po dlouhodobém používání nejsou vidět změny pleti k lepšímu, a to už jsem na konci kelímku. Jinak pro neproblematickou pleť může být supr.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Produkt splnil mé očekávaní.
    Jsem naprosto spokojena.

• Dobrá roztíratelnost
    • Príjemná vůně
    • bohužel, ani zhruba po dvou měsících nevidím rozdíl.

tento produkt jsem si vybral, protože jsme ho měli v práci v akci, ale bohužel, neuspokojil má očekávání.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• jemny k memu citlivemu typu pokozky

pouzivam kratce,ale plet je jasnejsi

• Užasný :)

Jeden z nejlepších hydratačních krémíků :)

• , zakoupeno v Alza Trendy

• Lehký, dobře se roztírá.
    • Nic.

Lehký, dobře roztíratelný krém s jemnou nevtíravou vůní.

• , zakoupeno v Notino

• Pokožka je po něm opravdu skvěle hebká.
    • Má krásnou vůni.
    • Velmi dobře se roztírá a stačí vážně malé množství.
    • Hezky hydratuje.
    • Je ho poměrně málo, ale vzhledem k tomu kolik, toho každý den použiji asi vystačující.
    • Na obalu píšou, že by měl dát sbohem nedokonalostem, nevím co tím mysleli, ale já ho používám pravidelně 14 dní (není to ještě tak dlouho) a moje pokožka na mých pórech až tak zase nezazářila. Může se ale jednat o moji pleť a o jiný druh kosmetiky, kterou používám a která to prostě kazí.

Patří podle mého mezi dražší výrobky, ale né zas tak šílené, aby si je žena, která o sebe chce pečovat, nemohla dovolit.