KJMA New Sereve Pure Aloe-M24 intenzivní hydratační gelový pleťový krém s Aloe Vera 50 ml

Určení
krém-gely
Objem

krém je velmi příjemný, výborně se vstřebává, navíc nádherné balení

• , zakoupeno v Charming.cz

• gelová konzistence je pro mne novinka, ještě stále jsem mu úplně nepřišla na chuť a tak vyčkávám. Zatím ho mám 14 dní
    • přijde mi lepkavý,

ještě krátká doba na úplné posouzení

• - neucpává mi póry
    • - skvěle hydratuje

Super krém, používám ho na den i noc. Je moc příjemný.

Určení
Konzistence
krém-gely
Objem

New Sereve Pure Aloe-M24 Jelly Cream

• Bioaktivní složení gelového krému New Sereve Pure Aloe-M24 pokožku intenzivně hydratuje, hloubkově osvěžuje, zjasňuje a bojuje proti známkám únavy a drobných kožních neduhů. Perfektně se hodí i pro suchou a namáhanou pleť, ale také pro pleť mastnou. Právě díky svému gelovému složení dokáže na sebe navázat více hydratačních složek a vpravit je do pleti. Dopřejte své pleti dokonalou hydrataci, odmění se vám svěžím a zdravýmm vzhledem.Použití:Po ošetření pleti hydratačním krémem nebo gelem vklepeme přiměřené množství esence do pokožky obličeje a krku.
  • Věk:Doporučuji pro ženy okolo 40 let, nejdříve však od 30 záleží na stavu vaší pleti, množství vrásek a jejich hloubce. Ženám okolo 50 let bude tento výrobek také výborně vyhovovat.

krém je velmi příjemný, výborně se vstřebává, navíc nádherné balení

• přijde mi lepkavý,

ještě krátká doba na úplné posouzení

• - neucpává mi póry
    • - skvěle hydratuje

Super krém, používám ho na den i noc. Je moc příjemný.