Keenwell Aquasphera Supermoisturizing Multi-Protective Cream super hydratační denní krém 80 ml

Typ pleti

• , zakoupeno v BEAUTY

• výborný hydratační přípravek, lehká konzistence, nelepí
    • doporučuji, přijatelná cena
  • , zakoupeno v Profesionální kosmetika

• Krém perfektně pleť zahydratuje a hydratace vydrží po celý den, když jsem používala jiné krémy musela jsem je použít víc krát za den, teď je to úplná pohoda.

S krémy Keenwell Aquasphera jsem velice spokojená.

• , zakoupeno v Profesionální kosmetika

• Je velice příjemný na pleti,není hutný a lehounká vůně krému je velice příjemná.Dokonce by jsem napsala,že po nanesení vypadá plet jemněji a mladistvěji.Může se ihned nanášet pudr,mám opravdu vyzkoušené.Používám ho jako denní i noční krém,opravdu jsem spokojená a jakoby má plet dýchá a né jako po těch krémech z drogerií.Tento plet.krém má i překrásnou něžnou barvu a nezanechává mastnou plet.Opravdu doporučuji,já mám dehydrovanou plet,ale myslím si,že je vhodný pro každou plet.Vyzkoušejte já jsem velice spokojená a opravdu stačí nanášet málo,tudíž by jsem řekla,že i nějakou dobu vydrží.
    • Zatím jsem na žádné špatné vlastnosti pletového krému nepřišla.

Určitě si pletový krém opět objednám.

Typ pleti
krémy
Objem
80 ml

POPIS PRODUKTU

Svěží a rychle absorpční emulze s rostlinnými oleji chránícími proti UV paprskům.

URČENÍ

Pro normální, suchou a dehydrovanou pokožku.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Použijte ráno přímo na čistou pokožku.

VLASTNOSTI

Hydratuje, posiluje pleť a napomáhá obnovit přirozenou bariéru pleti. Silný antioxidační efekt předchází stárnutí pokožky a tvorbě vrásek. Zvyšuje pružnosti pleti a redukuje vrásky. Má protizánětlivé účinky, uvolňuje pleť a brání zčervenání.

VÝSLEDEK

Jemná, chráněná a plně vyživená pokožka.

OBSAH 80 ml

ÚČINNÉ SLOŽKY

RÝŽOVÝ OLEJ

Omega 6 a Omega 9 bohaté polynasycené mastné kyseliny. Rýžový olej má stejně vysoký obsah silných antioxidantů jako například vitamin E, Orinazol a kyselina železitá. Kromě Orinazolu a kyseliny železité oba absorbují ultrafialové záření (foto-ochranný účinek). Rýže sitosterole má skvělé protizánětlivé vlastnosti, které radikálně snižují zarudnutí pokožky způsobené přírodními vlivy.

SPECIÁLNĚ UPRAVENÝ KUKUŘIČNÝ OLEJ

Upravený glykol triglycerid pocházející z přírodního kukuřičného oleje velmi bohatého na linolové a palmitové kyseliny. Má protizánětlivé antioxidační účinky a slouží proti zarudnutí.

ŘEPKOVÝ OLEJ

Přírodní tekuté změkčovadlo slouží proti zarudnutí. Má vysoký obsah tokoferolu a Fitoestrolu, snižuje napětí pokožky způsobené UV zářením a přírodním znečištěním.

JOJOBOVÉ ESTERY

Pochází z přírodního rostlinného oleje, jojoba má silný zvláčňující účinek, který zvyšuje vlhkost na pokožce a brání jejímu vysoušení.

DMS KONCENTRÁT

Přírodní původ koncentrátu Ceramidu 3, který obnovuje a restrukturalizuje přirozené kožní bariéry lipidů.

HYALURONÁT SODNÝ

Nízkomolekulární složky. Díky svým malým rozměrům jsou schopny proniknout do hloubky pokožky.

Posilují makromolekulární extracelulární matrici, zvyšující pružnost pokožky a posilující udržitelnost vody.

• , zakoupeno v BEAUTY

• výborný hydratační přípravek, lehká konzistence, nelepí
    • doporučuji, přijatelná cena
  • , zakoupeno v Profesionální kosmetika

S krémy Keenwell Aquasphera jsem velice spokojená.

• , zakoupeno v Profesionální kosmetika

• Zatím jsem na žádné špatné vlastnosti pletového krému nepřišla.

Určitě si pletový krém opět objednám.

• , zakoupeno v Salón Helena

Vše v naprostém pořádku