Juvena Skin Energy Rich Moisture Cream 50 ml

Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 29 102 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč96 % • 2 235 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 403 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 57 093 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 105 906 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 1 023 recenzíDalší informace

S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Juvenu používám leta, sedí mi.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• já jsem spokojena akrém mi vyhovuje

kupuji ve slevě a jsem spokojena vyhovuje mi auvidím jak dlouho bude produkt také ve slevě děkuji

Používám dlouhodobě.

Bez parabenů
S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

Denní a noční krém Rich Moisture Cream je dokonalou péčí pro suchou až velmi suchou pleť. Pro maximální účinek doporučujeme kombinovat s dalšími výrobky řady Skin Energy . Řadu Skin Energy je možné kombinovat spolu se séry značky Juvena .

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Juvenu používám leta, sedí mi.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• já jsem spokojena akrém mi vyhovuje

Používám dlouhodobě.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Krasa.cz

Úžasný

Používám.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Používám krátce. Jemný, lehce parfémovaný krém. jsem spokojená.

Dobrá zkušenost.

• , zakoupeno v Parfemy.cz

dlouhodobě používám

Výborný pro moji pleť.

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Používám již několik let,kvalitní a pro mě velmi vyhovující