Juvena Rejuvenate & Correct Intensive Night Cream 50 ml

Posilující krém výživné konzistence, který omlazuje a zjemňuje pokožku. Pro sametově hebkou a dobře ošetřenou pleť...
1 299 Kč

Objem
50 ml
Bio

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Pro suchou pleť vynikající krém :)

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• Mám velkmi citlivou pleť a konečně jsem našla kosmetiku,která mi vyhovuje.

Doporučuji:)

Objem
50 ml
Bio

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

Pro suchou pleť vynikající krém :)

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• Mám velkmi citlivou pleť a konečně jsem našla kosmetiku,která mi vyhovuje.

Doporučuji:)