Inveda růžový denní krém 100 ml

Objem
100 ml

• , zakoupeno v Nunýnek

• pohodlné objednání z domova
    • Tento krém neznám a chtěla jsem jej vyzkoušet.Mám po něm jemnější pokožku výsledky snad uvidím později
    • Nic.Jsem spokojená

Zajímavý krém svým složením
    Zkušenosti zatím s tímto krémem nemám velké jelikož jej užívám velice krátce,ale zatím jsem s ním spokojená.
    Dobře se roztírá a mám po něm jemnou pokožku
    Doporučuji,
    K obchodu nemám žádné výhrady,rychlé vyřízení objednávky i skvělá kominikace.Doporučuji

Použití krému
denní
Konzistence
krémy
Objem
100 ml

INVEDA - Růžový denní krém

Vyrovnávající krém s damašskou růží a indickým jasmínem v mandlovém oleji a bambuckém másle pro dokonalé omlazení pleti. Růžový denní krém je určen pro všechny typy pleti.

• Použití : Nanášejte 2 - 3x denně na čistou pleť.
  • Ingredients : Aqua (Water), Isopropyl Palmitate, Cetostearyl Alcohol, Helianthus Annues (Sunflower Seed) Oil, Cetostearyl Alcohol Cetereth-20, Glyceryl Mono Stearate, Glycerine, Propylene Glycol, Capric Caprylic Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Nunýnek