Hildegard Braukmann Emosie face noční rozmarýnový krém 50 ml

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Zdravá Pokožka

• Decentně voní po rozmarýnu
    • Krásný pocit po aplikaci krému
    • Nebyl návod v češtině
    • Roztíratelnost je obtížná

Tento produkt jsem si vybrala z důvodu vůně rozmarýnu,velmi mi voní a došel mi noční krém:o)
    A samozřejmě že mi sedí dle typu pleti.

Produkt nemá žádné parametry.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Zdravá Pokožka

• Decentně voní po rozmarýnu
    • Krásný pocit po aplikaci krému
    • Nebyl návod v češtině
    • Roztíratelnost je obtížná

A samozřejmě že mi sedí dle typu pleti.