Health & Colostrum denní krém s Bio colostrem 50 ml

Konzistence
krémy
Bio

• , zakoupeno v bio-colostrum.cz

Na mě byl suchý. Na moji už starší suchou pleť potřebuji více hydratační a výživný krém. Proto mi úplně nevyhovuje.

• , zakoupeno v bio-colostrum.cz

Když jsem ho použila před lety poprvé, tak jsem nevěřila vlastním očím :0) Fakt mi pleť probudil, nevím jak jinak to nazvat. Pak mateřská takže málo financí, tak jsem na pár let musela "zapomenout", ale teď se k němu fakt ráda vracím a doufám, že u něj už zůstanu.Krásně se vsaje, pleť nezůstává mastná ani s mastným pocitem. A navíc mně velmi příjemně voní. Nevýhod jsem si zatím nevšimla, kromě vyšší ceny, ale za ten výsledek to stojí.

• , zakoupeno v bio-colostrum.cz

• Kazde rano se tesim az se budu moci natrit timto kremem je naprosto dokonaly.

Je naprosto dokonaly.

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Použití krému
denní
Konzistence
krémy
Bio

Detailní popis Denní krém s bio colostrem, kyselinou hyaluronovou a kolagenem 50 ml

Vysoká dávka kyseliny hyaluronové rychle vyplňuje vrásky a póry. Speciální technologie MOISTURE TRAP umožňuje vázat vodu v pokožce a nedochází tak k jejímu vysychání. Po 3 hodinách jsou vráskya nerovnosti v pokožce redukovány o 30%.

Hlavní účinná látka colostrum je vědci považována za jednu z nejvíce výživných látek v přírodě. Četné studie prokazují, že epidermální růstové faktory obsažené v colostru pozitivně ovlivňují vlastnosti pokožky, urychlují růst a regeneraci kožních buněk.

Viditelně vyhlazuje vrásky.

Napomáhá k procesu obnovení kožních buněk.

Podporuje syntézu kolagenu v pokožce.

Dodává pocit hebkosti, mírní podráždění pokožky.

Zabraňuje stárnutí pokožky a pomáhá hydratovat pleť.

Zlepšuje elasticitu a odolnost pokožky.

Vhodný pro všechny typy pleti.

Obsah balení: 50 ml

Složení:

Colostrum, kyselina hyaluronová, kolagen.

Kokosový olej, cetyl palmitate, bambucké máslo.

Extrakt z jitrocelu setého, tocopheryl acetate.

Colostrum

Obsahuje růstové faktory, které pomáhají růstu buněk. V kosmetice má pozitivní vliv na hydrataci pokožky, pomáhá při odstraňování a léčbě kožních defektů jako akné či ekzémy. Colostrum chrání pokožku před působením vnějších vlivů a urychluje odstraňování mimických vrásek.

Kyselina hyaluronová

Zvyšuje obsah vody v pleti, přičemž jí pomáhá udržovat hebkou a hladkou. Blahodárné účinky kyseliny hyaluronové zahrnují účinnou hydrataci a regeneraci, ochranu pokožky a vyhlazení vrásek. Učinně blokuje volné radikály, zabraňuje vzniku a nových vrásek a strií. Výrazně koriguje problémové projevy pleti, urychluje hojení ran a brání vzniku jizev.

Kokosový olej

Bohatý zdroj esenciálních výživných látek (mastných kyselin, vitamínů, antioxidantů a antimikrobiálních složek). Kokosový olej zabraňuje stárnutí pokožky, má hojivý efekt a je vysoce efektivní při hojenía odstraňování vad jako jsou jaterní skvrny, vrásky nebo jizvy.

Cetyl Palmitate

Zjemňuje a vyhlazuje pokožku, navrací pokožce lipoidní výživu. Cetyl Palmitate obsažený v kosmetice HEALTH & COLOSTRUM je čistě přírodního původu.

Bambucké máslo

Regeneruje a hydratuje pokožku, zvyšuje elasticitu pleti a zpomaluje proces stárnutí. Dále má protizánětlivé a hojivé účinky, podporuje její přirozenou obranyschopnost a ochraňuje pokožku před škodlivými vlivy životního prostředí.

Extrakt z Jitrocelu setého

Zklidňuje a zvláčňuje pokožku.

Tocopheryl Acetate

Neboli Vitamín E je v péči o pleť vysoce účinná látka. Pomáhá bojovat proti předčasnému stárnutí pletia také chrání a zklidňuje suchou, dehydratovanou, slunci vystavenou pokožku. Obnovuje pružnost kůžea snižuje výskyt kožních vad.

Kolagen

Velice účinně pomáhá hydratovat pokožku a předcházet jejímu stárnutí.

Návod k použití:

Krém aplikujte každé ráno na vyčištěnou pleť.

Vmasírujte krouživými pohyby, dokud se krém zcela nevstřebá.

Vhodné i jako podklad pod make-up.

Upozornění:

Dermatologicky testováno a schváleno.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Ukládejte mimo dosah dětí.

• , zakoupeno v bio-colostrum.cz

• Kazde rano se tesim az se budu moci natrit timto kremem je naprosto dokonaly.

Je naprosto dokonaly.

• velmi jemný krém

jsem spokojená

• moc příjmené

moc příjemný krém na den i noc, lehce vtíratelný, ne mastný, lehce ¨vsákne

• , zakoupeno v bio-colostrum.cz

• není lesklý film na obličeji, dobrá roztíratelnost, uvolnění pokožky

zatím dobrý, je to mé první použití tak zlepšení pleti až později

• , zakoupeno v bio-colostrum.cz

• starší a unavenou pleť vynikající

Doporučuji tento produkt ostatním ženám. Denní krém jsem doporučila i své dceři, která je s ním také spokojená.
    Moje zkušenost s firmou Healt Colostrum je dobrá.

• , zakoupeno v bio-colostrum.cz

• Výrazná změna pleti k lepšímu.
    • Nic.

Doporučuji.

• lehký, krásně se vstřebává, nejsem po něm vůbec mastná, perfektně účinkuje na problematickou pleť, stahuje póry, nádherný design
    • vyšší cena

Tak já jsem tento krém vyhrála, asi bych si ho za cenu ze začátku nekoupila, řekla jsem si že ho vypotřebuju, ale kupovat nebudu, ale... Ten krém je prostě absolutní jednička. Dal mi mojí problematickou pleť do kupy, že to snad ani není možné. Póry krásně stáhne, nejsem po něm mastná, hojí se veškeré boláčky, pleť je po něm nádherně napnutá. Fakt je ten, že jsem ho používala spolu s nočním krémem a sérem, ale myslím, že bude fungovat i samostatně. Má absolutně zvláštní konzistenci, stačí poměrně málo a hezky se rozmaže a to i když je hustší, ale při tom ne mastný. Trochu zvláštní vůně, která mi ale teď už voní. Cena absolutně odpovídá kvalitě. Až ho vypotřebuji, tak mi chudák manžel bude muset koupit další sadu.