Garnier Skin Naturals Ultralift denní krém 50 ml

Objem
50 ml

• krém se dobře roztírá a vstřebává
    • nedráždí citlivou kůži

Krém má příjemnou jemnou konzistenci, dobře se vstřebává, nezanechá mastnou pleť. Cena je příznivá.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Solidní produkt za dobré peníze.

Typ pleti
krémy
Objem
50 ml

Skin naturals ( velmi suchá pleť ) - Vyživující tělový krém

• ošetřující a regenerační krém je určen pro velmi vysušenou pleť
  • obsahuje ovocné mikrooleje z meruněk, oliv, avokáda a zrníček černého rybízu, které Vaši pleť zjemňují, vyživují a dlouhodobě chrání před vysušením
  • bohaté a zároveň jemné nemastné složení se okamžitě vstřebává a zanechává pleť hebkou a příjemně provoněnou

Použití:

Aplikujte večer dle potřeby na celé tělo.

• krém se dobře roztírá a vstřebává
    • nedráždí citlivou kůži

• na suchou pokožku ideální
    • dobře se roztírá a vstřebává
    • pokožka po něm není mastná
    • více než příjemná cena

Mám citlivou pokožku náchylnou k vysušení, takže jsem potřebovala krém, který bude mít nějaký trvalejší efekt a nebude moc drahý. Metodou pokusů a omylů jsem se dopracovala až tomuto a jsem ráda, že už nemusím hledat nic jiného.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Solidní produkt za dobré peníze.

Velmi příjemný a účinný krém. Pleť je skutečně omlazena . Mám citlivou pokožku a tento krém mohu v pohodě používat. Vždy se k němu po čase zase ráda vracím. Doporučuji

• , zakoupeno v VMD

se značkou Garnier jsem spokojena

• Kvalitní krém
    • Pleť je svěží a není mastná

Ideální krémík do kabelky :)

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Kvalita
    • Cena je drazží, nez v Tescu

Dobrý

• super výhodá cena
    • krém opravdu vyživuje pleť
    • dobrá dostupnost krému (seženete ho v každé drogeii i v každém supermarketu)
    • prapodivná vůně (hodně divná)

Tady tento Vyživující tělový krém pro velmi suchou pleť od značky Garnier používám především v létě, kdy je moje pokožkahodně vysušená z chloru v bazenech a ze slunečního záření. Účinky jsou oravdu takové, na jaké poukazuje reklama. Krém poslední dobou používám i v zimě a taky s tím nemám problém.

• velmí krásná cena
    • opravdu působí

Tento produkt od značky GARINER jsem zakoupila své mamince k narozeninám. Maminka si krém nemohla vynachválit a pro jsem si tento produkt zakoupila také takže mám s produktem vlastní zkušenost. Tento produk je vilice účinný na suchou pleť nebo na takové nepříjemné šupiky který se vyskytují na tvářích nebo v oblasti čela. Tento krém skvěle promastí pleť a pleť tím pádem zůstává hydratovaná až dva dny. Já krém vždy nanáším na noc. A ráno je krém celý vsáklý a moje pleť bezvadně hydratovaná. Mastička se krásně roztírá a pro nepociťujete při nanášení nepříjemný pocit svědění nebo pálení pokožky.každý den si ho večer nanáším na pokožku a ráno je zcela vsáknutý a pokožká krásně jemná. Tento výrobek bych doporučila všem ( dokonce i můžům keří mají problémy se suchou pokožkou. Kavlitní výrobek za přijatelnou cenu.