Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Pleťové krémy Comfort Zone

Partner sekce

Krasa.cz Krasa.cz
www.krasa.cz

Zobrazit jen zlevněné (45)COMFORT ZONE Skin Resonance Fluid 30 ml

Lehký hydratační fluid s extrémně jemnou, krémovo-gelovou texturou, speciálně vyvinutý pro křehkou citlivou pleť. Zvláčňuje a chrání.

Uložit ke srovnání

COMFORT ZONE Skin Regimen Juvenate-Pro Rich Cream 55 ml

Krém vytvořený pro zralou pleť - vyživuje a bojuje s úbytkem kolagenu a oxidačními zánětlivými procesy. Chrání a koriguje strukturu pleti.

Uložit ke srovnání

COMFORT ZONE Skin Regimen Hydra-Pro Cream Gel 55 ml

Zdroj zdraví a krásy pro biologicky mladou pleť při prvních známkách stárnutí. Díky krémově gelové textuře je vhodný pro muže i ženy.

Uložit ke srovnání

COMFORT ZONE Sacred Nature Fluid 50 ml

Lehká matující emulze, fluid proti lesku pleti pro smíšenou nebo mastnou pleť. Po celý den hydratuje a matuje pokožku, zvyšuje její elasticitu.

Uložit ke srovnání

COMFORT ZONE Sublime Skin Cream 60 ml

COMFORT ZONE Sublime Skin Cream je inovativní anti-aging vyplňující a zpevňující krém pro aktivní lifting a vyplňující efekt. Exkluzivní technologie ARCHI-LIFT™, která obnovuje...

Uložit ke srovnání

COMFORT ZONE Sublime Skin Rich Cream 60 ml

COMFORT ZONE Sublime Skin Rich Cream je bohatý liftingový krém, který pleti dodá výživu a pevnost. Tento inovativní anti-agingový bohatý krém pro aktivní lifting a vyplňující...

Uložit ke srovnání

COMFORT ZONE Remedy Cream lehký zklidňující hydratační krém bez olejových ingrediencí 60 ml

Hedvábně lehký, zklidňující, hydratační krém bez olejových ingrediencí. Podpoří ochranu pleti a poskytne pocit pohodlí a ochrany.

Uložit ke srovnání

COMFORT ZONE Hydramemory Cream 24H pleťový krém s dvojitou hydratací 60 ml

Krém pomáhá udržovat hydrataci normální a suché pleti. Zajistí, že je viditelně vypnutá, hydratovaná, měkká a hladká celý den.

Uložit ke srovnání

COMFORT ZONE Hydramemory Cream Gel 24h dvojí hydratační krém gel pro dehydratovanou pokožku, pro normální i smíšenou pleť 60 ml

Krém gel pomáhá udržovat hydrataci pleti a zajistí, že pokožka je viditelně vypnutá, hydratovaná, měkká a hladká po celý den.

Uložit ke srovnání

COMFORT ZONE Remedy Defense Cream zklidňující a vyživující krém s texturou bariérového efektu 60 ml

Vyživující a zklidňující krém s texturou bariérového efektu, vhodný pro citlivou pokožku, která je velmi suchá a dehydratovaná.

Uložit ke srovnání

1 - 10 ze 10 produktů

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Pleťové krémy