Eveline Cosmetics Face Therapy zklidňující a hydratační CC krém 8v1 30 ml

Objem
30 ml

Pro moji potřebu je vyhovující, zklidňuje zčervenání

• , zakoupeno v EVELIO

Dobře kryje, pleť je vyživená a vypadá přirozeně.

• , zakoupeno v EVELIO

• Nejlepší krycí krém, co znám, doporučuji.

Typ pleti
pro smíšenou pleť
Účinek
hydratační
Konzistence
krémy
Objem
30 ml

Komplexní barevný korektor zklidňující a hydratační 8v1 CC Cream | Face Therapy PROFESSIONAL zkrém je určen pro péči o citlivou pokožku pro pokožku se sklonem k praskání kapilár, červenání a zarudnutí sjednocuje barvu pleti změnšuje zčervenání pokožky koriguje nedokonalosti

Pravidelná aplikace CC krému posiluje cévní stěny, zvyšuje jejich elasticitu a zabraňuje rozšiřování cévních žilek a jejich zarudnutí. Lehká textura dokonale splývá s pletí, neucpává póry, umožňuje kůži volně dýchat. Krém se snadno a rovnoměrně roztírá. Unikátní složení hydratuje, vyrovnává a jemně zesvětluje pleť. Po aplikaci krému se redukují příznaky únavy, pokožka získává přirozený jas a energii.

Aktivní složky

SILIDINE®inovativní aktivní látka silně smršťuje a napíná stěny kapilár. Redukuje zarudnutí kůže, zklidňuje podráždění a zvyšuje pružnost kapilár bioHYALURON COMPLEX™intenzivně pokožku hydratuje, napomáhá tvorbě nových buněk, pokožce dodává měkkost, elastičnost a hedvábnou hladkost

Minerální pigmentyjsou zapouzdřené v mikrokapslích, postupně se uvolňují a dostávají se do každé buňky. Sjednocují barvu, zakrývají nedostatky

Výtažky z ARNIKYdokonale regenerují pokožku a zmírňují podráždění

Výtažky z kaštanuposilují stěnu cév, zvyšují elastičnost pokožky a zmírňují zčervenání

Komplex vitamínů A, E a Fhluboce vyživují a regenerují pokožku, zajišťují její pevnost a pružnost

SPF 15chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí a volnými radikály

Ověřená účinnost zklidňuje zčervenání pokožky zmenšuje zčervenání pokožky posiluje cévní stěnu sjednocuje barvu pleti koriguje nedokonalosti zklidňuje podráždění intenzivně zvlhčuje a vyhlazuje redukuje známky únavy

Použití

Každé ráno naneste krém na očištěnou pokožku. Jemně vetřete a nechte absorbovat. Lehká konzistence umožňuje nanášet menší vrstvu. Krém CC může být použit jako báze nebo podkladový krém pod make-up. Nepoužívejte v blízkosti očí.

Obsah 4 x 30 ml v krabičce + 1 x 30 ml tuba ZDARMA

Pro moji potřebu je vyhovující, zklidňuje zčervenání

• , zakoupeno v EVELIO

Dobře kryje, pleť je vyživená a vypadá přirozeně.

• , zakoupeno v EVELIO

• Nejlepší krycí krém, co znám, doporučuji.
  • , zakoupeno v EVELIO

Jsem velmi spokojená. Perfektní aplikace, dobře kreje, přizpůsobí se tonu pleti, vydrží celý den. Jsem spokojená, používám 2 roky.

• hezké balení
    • obsahuje zelené pigmenty pro tlumení červeného zabarvení tváře (akné, žilky..)
    • silnější pigmentace absolutně se nehodí pro bledulky

Bohužel , měla jsem pocit, že tento krém obsahuje jen zelené pigmenty, ale není to tak. Vedle nich obsahuje i pigmenty hnědé. Po rozetření jde o zabarvení docela tmavé, nevhodné pro bledé typy (pokud kupujete odstíny porcelán, ivory, nude tak vůbec). Krém je lehký, hodí se pro normální i sušší pleť

• , zakoupeno v orgon24.com

• Znám ho,vyhovuje mi,jsem alergik a krém můžu,zmatňuje a vyhlazuje pokožku,zakrývá červené žilky.

Prostě super,jsem moc spokojená.Krém mi vyhovuje.Doporučuji na mastnou a citlivou pleť.

• , zakoupeno v orgon24.com

• dobré krycí schopnosti, snadné roztírání, zklidňuje červené skvrny

podle zkušenosti kolegyně jsem vyzkoušela, k naprosté spokojenosti

• , zakoupeno v orgon24.com

• je velmi jemný a sjednotí skvěle pleť, je perfektní jako podklad pod make-up či pouze pudr

celkově jsem s kosmetikou eveline spokojená je velmi jemná a dobře se používá. Jsem maximálně spokojená

• , zakoupeno v Notino

• Výborný