Eveline Cosmetics BioHyaluron 4D denní a noční krém 30+ 50 ml

Bio
Věk
30+

• , zakoupeno v Notino

Krém používám opakovaně. Mně vyhovuje už přes 2 roky. Hydratační schopnosti jsou pro moji suchou pokožku výborné.

• , zakoupeno v Notino

Užívám už druhé balení tohoto krému 30+a jsem moc spokojená...výhoda tohoto krému je ta že je denní i noční zároveň..a moje pleť je viditelne lepší, svěžejší, čistá a bez vrásek ...za mě spokojenost

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Nevýhoda je na mé straně,byla jsem přesvědčena,že jsem objednala 50+, ale přišel mi 30+, ale to byla asi moje chyba-měla jsem zkoírováno 50´+, ale asi jsem se uklepla,tak zde přiznávám svůj omyl.

Typ pleti
Věk
30+

Noční koncentrovaný krém Denní a noční koncentrovaný krém 30+

KYSELINA HYALURONOVÁ + KMENOVÉ BUŇKY

Denní a noční koncentrovaný krém

SPF 8

Perfektní vyplnění vrásek

Intenzivně zvlhčuje po 24 hodin + ultra-zpevňuje pro všechny typy pleti, i citlivé 30 +

BEZ ALERGENŮ

Unikátní revitalizace, vysoce účinný program, nezbytný k udržení mladé a krásné pleti.

Inovativní složení posiluje kožní buňky a chrání proti stárnutí. Dokonale hydratuje, vyživuje a zanechává pleť zářivou.

SUPER ÚČINEK 4D - omlazení v čase

Nová dimenze v boji s vráskami. Velkolepé snížení počtu, délky, šířky a hloubky vrásek.

Kyselina bio- HYALURONOVÁ

Trojitá dávka kyseliny hyaluronové ve výjimečné kombinaci 3 částic, zaručuje inovativní omlazující účinky a působí na povrchu i hluboko v pokožce.

ROSTLINNÉ KMENOVÉ BUŇKY

Obnovují mladistvý vzhled pokožky

Rostlinné kmenové buňky, obsažené ve švýcarském jablku, se hojně používají v kosmetice pro zlepšení vitality a dlouhověkosti. Stimulují přirozené regenerační procesy, dodávají potřebnou energii.

• Použití: každé ráno a večer vmasírujte krém na očištěný obličej, krk a dekolt. Jemně vmasírujte, jako v profesionálním salónu krásy. Krém je perfektní jako podklad pod make-up.
  • Obsah balení: 50ml

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• mám citlivé oči na obličejové krémy, tento krém mi nedělá vůbec zle a oči nevysušuje
    • velice rychle se vstřebává a nezanechává pokožku mastnou
    • po měsíci používání začínám trpět na vodnaté pupínky (nikdy jsem s pletí žádné problémy neměla)
  • , zakoupeno v Brněnská lékárna

• výborná konzistence, příjemná vůně, hydratuje hodně
  • , zakoupeno v Notino

• po pár dnech je pleť jemnější a jednotnější
    • super cena

pěkný krém,jemný,příjemný,nelepí

• , zakoupeno v orgon24.com

dobrá konzistence,vůně,cena

• , zakoupeno v První-lékárna.cz

Výborný krém za ještě lepší cenu. Mám citlivou pleť a proto jsem měla trošku obavy i vzhledem k nízké ceně, ale krém zatím předčil mé očekávání.Používám jej jako denní i noční. Dobře se roztírá, nelepí, jde také pod makeup. Na pleti se mi po víc jak týdenním používání nedělají ani bolavé pupínky, což je u mě velký úspěch. I pětkrát dražší krémy mě někdy dělají potíže, ale tento je opravdu v porovnáním s kvalitou a cenou zatím bez konkurence.