Eveline Aqua Collagen denní a noční krém 55+ 50 ml

• dárek
  • , zakoupeno v Aléky.cz

• velmi příjemný
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

Produkt jsem dostala jako dárek k narozeninám od rodiny, když mi došel objednala jsem si ho přes Váš internet -obchod Lékárna .cz a po týdnu jsem objednávala ještě 1 ks pro moji dceru, který je na cestě. Jsem s produktem spokojená pro dobrou vůni a dobře se roztírá, vše OK.

Typ pleti
Objem
50 ml
Věk
50+

Intenzivně liftingující hydratační denní a noční krém 55+. Komplexní řada proti vráskám nově vyvinuta odborníky Eveline Cosmetics na základě nejnovějších výzkumů. Bohaté složení obsahující Cellular Cohesion TechnologyTM stimuluje perlekan a posiluje buněčnou soudržnost - napětí kůže a její hustotu. Inovativní aktivní složky: PERLAURATM stimuluje perlekan, který je vedle kolagenu, jedním z přírodních faktorů zvyšujících napnutí pokožky. BLUE CollagenTM - protein mládí, který proniká horní vrstvou epidermis, několikrát zvětšuje svůj objem a vyplňuje vrásky zevnitř. Adenosin stimuluje produkci kolagenu a elastinu v hlubokých vrstvách kůže a stimuluje regenerační procesy. Makadamový olej intenzivně napíná a zpevňuje kůži, obnovuje její sametovou hladkost. MATRIGENICS.14 G ™ reaktivuje 14 omlazujících genů a stimuluje syntézu kolagenových vláken. Účinně snižuje velikost a rozsah vrásek. bioHYALURON Complex ™ - inovační intenzivně hydratační komplex. Trojitá dávka kyseliny hyaluronové redukuje vrásky a zpevňuje a vyhlazuje pokožku.

Aplikace:

Každé ráno a večer naneste krém na očištěnou tvář, krk a dekolt. Jemně masírujte konečky prstů. Lehké složení se dobře roztírá a nezanechává mastný film.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• dárek
  • , zakoupeno v Aléky.cz

• velmi příjemný

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Skvělý, mé pleti vyhovuje na 100%

Oblíbila jsem si ho okamžitě

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Složení krému je vyhovující.
    • Konzistence krému je tuhá, špatně se roztírá a silnější vrstva krému se dokonale nevstřebá.

Krémy této řady byly vždy dobré, ale v době mé předchozí objednávky nebyl v nabídce jiný krém a v poslední objednávce jsem ho objednala omylem.