Dulcia Natural výživný pleťový krém s lipidy a vitamínem F 50 ml

krémy
Objem
50 ml

• , zakoupeno v Krásná Každý Den

• Příjemný krém, vyživená pokožka.
    • Množství zdá se neodpovídá 50ml

Jsem přesvědčena, že obsah balení neodpovídá 50ml. Už jsem podobný názor četla v recenzích na jiných stránkách, ale teď mohu za sebe potvrdit. Krém mi vydržel sotva měsíc, zatímco jiné 50ml krémy mi vystačí mnohem déle. 15ml oční krém také od Dulcia, používám 2x denně už 3 měsíc a stále nevypotřebovaný...Jinak je krém příjemný, pleť je po něm vypnutá, jemná. Množství obsahu je pro mě zklamáním.

• , zakoupeno v Borůvkový kopeček

Krém je hustý a pleť je po něm lesklá. Ale pro mě velmi nepříjemně voní. Už znova nekoupím, ale krém Dulcia Natural pleťový krém s ovocem s Q10 + Dulcia Natural lehký hydratační krém jsou moje stálice.

• , zakoupeno v NuSpring

• Krém v pumpičce, nemusí se nabírat špachtličkou ani prsty.

Typ pleti
Konzistence
krémy
Objem
50 ml

Intenzivní až regenerační krém obnovuje jemnost a pružnost pokožky. Jeho jedinečná kombinace aktivních látek, vzácných přírodních olejů a čisté růžové vody dělá krém opravdu jedinečným a mimořádně účinným na suchou, přesušenou až šupinatou pokožku. Velmi vhodný je i pro zralou pleť, případně vynikající jako noční regenerační a výživný krém.

Pokožku okamžitě vyživuje, výrazně zpomaluje její stárnutí, zanechá ji vláčnou a hebkou. Jeho mastnější konzistence dodá i té nejnamáhanější pokožce péči a ochranu.

Spojení vzácných kožních lipidů, vitamínu F a bohatých olejů dodává do podkoží ztracené lipidy, které plní ochrannou funkci pokožky. Ztráta lipidů v pokožce zapříčiňuje změny v její struktuře, pokožka zhrubne, přesušuje se a tím se snižuje její elasticita a zvyšuje tvorba předčasných vrásek. Hluboce výživný krém působí na hydratační rovnováhu pokožky, podporuje přirozenou tvorbu mazu, zvyšuje kožní bariéru, kterou následně nepoškozuje vnější prostředí.

Návod na použití:

Přiměřené množství séra naneste na vyčištěnou pokožku obličeje, krku, dekoltu.

Složení:

Rosa Damascena Flower Water - Persea Gratissima (Avocado)Oil - Cannabis Sativa Seed Oil - Cetearyl Olivate - Sorbitan Olivate - Water - Honey - Phospholipids - Sphingolipids - Hyaluronic Acid - Butyrospermum Parkii Butter - Cera Flava - Tocopherol -  Linoleic Acid - Linolenic Acid - Glyceryl Caprylate (and) Glyceryl Undecylenate - Daucus Carota Sativa Seed Oil - Pelargonium Graveolens Flower Oil - Lavandula Hybrida Grosso Herb Oil

Množství: 50ml

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 261 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Krásná Každý Den

• Příjemný krém, vyživená pokožka.
    • Množství zdá se neodpovídá 50ml

• , zakoupeno v Borůvkový kopeček

• Opravdu prirodni krem (ne jen "a la prirodni" a vy ve slozeni pak najdete v soku i ruzna rozpoustedla a mazadla dveri)
    • Vyslove zazrak na citlivou pokozku ktera pne a touzi po hydrataci a zklidneni
    • Prakticky obal s pumpickou=hygienicnost (musi se jemne stlacit jinak vyleze 3x vetsi davka nez je treba)
    • Samozrejme asi pro nekoho cena,ale tady mi to prijde umerne vuci tomu co umi

Je mi pres 30 let a mam citlivou problematickou plet s T-zonou a sussimy tvaremi. Posledni rok hledam prirodniho partaka,ktery uklidni mou dehydratovanou plet a zaroven se po nem nebudu lesknout jako olejova skvrna na ceste a budu ho moct pouzit i pod makeup.Tak to vypada ze na zimni obdobi jsem ho nasla :-)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 261 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v NuSpring

• Krém v pumpičce, nemusí se nabírat špachtličkou ani prsty.