Dove výživný krém 150 ml

Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Do 3 dnů • 1 varianta88 Kč97 % • 1 658 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 784 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka55 Kč98 % • 26 331 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby55 Kč98 % • 74 316 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč93 % • 1 135 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč99 % • 2 938 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 7 038 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta1 039 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 87 803 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 14 002 recenzíDalší informace

S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• S tímto krémem jsem dlouhodobě spokojena.

Tento krém mi vyhovuje.

• , zakoupeno v DROGEO.CZ

• Mám velice suchou pokožku a krém nezklamal. Účinný dle letáčku.

Značka
Bez parabenů
S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

Dove výživný tělový krém Rich Nourishment kombinuje vyživující složky a aktivní hydrataci pro jemnou a opečovávanou pokožku celého těla. Je dermatologicky testován a určen pro každodenní použití. Nechte svou pokožku hýčkat s výživným krémem Dove Rich Nourishment.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• S tímto krémem jsem dlouhodobě spokojena.

Tento krém mi vyhovuje.

• , zakoupeno v DROGEO.CZ

• Mám velice suchou pokožku a krém nezklamal. Účinný dle letáčku.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• Roky vyzkoušený a nikdy nezklamal. Doporučuji.
  • , zakoupeno v Teta drogerie eshop

výborný

• , zakoupeno v VMD

skvěle vyhovující

• , zakoupeno v DROGEO.CZ

• Jako jediný mi od porodu vyhovuje, dělalo se i větší balení 250ml ale asi se už nevyrábí, bylo cenově výhodné. Nivea je proti němu hutná, těžká a dělá mastný obličej ale vyhovuje mi i ona. Ostatní krémy stahují, nepromastí.
    • Jenom balení, kupovala jsem výhodnější 250ml za 79,-kč když bylo v akci

Pro mě vyhovující, relativně dobrá cena a dobrý pocit na obličeji. Nemám vyzkoušené dražší krémy, avon ani oriflame nezkouším, nevyhovovaly mi. Kdysi mi vyhovoval výživný mandlový krém od dermacolu a pár značek od Ryoru ale už se asi nevyrábí.

• Vůbec nic.
    • Obsahuje Paraffinum Liquidum z ropy, tato látka brání pokožce v přirozené funkci a hromadí se v játrech.
    • Také Propylparaben, jehož zbytky se našly v nádorech prsu.

Čtěte složení tohoto krému a určitě si vyberete nějaký lepší,
    který nemá tyto škodlivé látky.

• Krásně voní
    • Rychle se vstřebává
    • Je levný

Používám ho každý den, krásně voní, zatím jsem nenašla žádné "proti".