Creme 21 intenzivní krém 150 ml

příjemný, jemný

• , zakoupeno v MS-cosmetic.cz

• Mně osobně vyhovuje.
    • Mám suchou pleť.
    • Dobře se do kůže vstřebává, nezůstává žádný film.
    • Jsem velice s ním spokojená,
    • Dříve se prodával pokud vím jen v Tuzexu.

Mně osobně velice vyhovuje.
    Vstřebává se dobře do kůže, je jemný.
    Vyhovuje lidem se suchou pletí, obsahuje olejíček a vitamín B5
    Doporučuji ostatním zákazníkům vyzkoušet.

Typ pleti
krémy
Objem
150 ml

Creme 21 krém 150 ml Intensive Care s pro-vitamínem B5

Jemný hydratační krém je obohacen o cenné složky, jako je vitamin E, přírodní mandlový olej a provitamin B5. Poskytuje pokožce intenzivní vlhkost a udržuje na dotek jemnou a vláčnou. Pro každodenní péči o obličej i tělo. Díky přírodní pečujícím složkám jemný hydratační krém 21 neutralizuje volné radikály a chrání pokožku před předčasným stárnutím. Jemná struktura krému se lehce roztírá, rychle se vstřebává a nezanechává nepříjemný film na kůži. Svěží krémová vůně typická pro Creme 21. Made in Germany. Německý výrobek. Objem: 150 ml. Značka: Creme 21. Výrobce: Creme 21.

Typ pokožky: pro všechny typy.

Denní i noční pleťový krém.

Univerzální: tělo, tvář, ruce.

Pokožku vyživuje, zvláčňuje, hydratuje, chrání.

Obsah: 150 ml.

Dermatologicky testováno

POUŽITÍ:

Naneste krém na tvář / tělo a lehce vmasírujte. Krém je vhodný pro každodenní použití, můžete ho používat podle potřeby i dvakrát denně.

UPOZORNĚNÍ:

Přípravek určen k zevnímu použití. Zamezte kontaktu s očima.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:

Čistý a prázdný obal je možné recyklovat vhozením obalu do kontejneru pro kovy. Neodhazujte obal do volné přírody.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Exkluzivni-kosmetika.cz

• jemný, dobře se vstřebává

příjemný, jemný

• , zakoupeno v MS-cosmetic.cz

• Mně osobně vyhovuje.
    • Mám suchou pleť.
    • Dobře se do kůže vstřebává, nezůstává žádný film.
    • Jsem velice s ním spokojená,
    • Dříve se prodával pokud vím jen v Tuzexu.

Mně osobně velice vyhovuje.
    Vstřebává se dobře do kůže, je jemný.
    Vyhovuje lidem se suchou pletí, obsahuje olejíček a vitamín B5
    Doporučuji ostatním zákazníkům vyzkoušet.