Clinique Repairwear Uplifting Cream Dry Combination Skin denní krém na suchou pleť 50 ml

Typ pleti
Objem
50 ml
S SPF

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jeden z nejlepsich kremu pro velmi suchou plet. Bez parfemu a parabenu. Skvely pro ekzematickou plet. Okamzita hloubkova hydratace. Krem pouzivam uz 3 roky a jsem velice spokojena.

• , zakoupeno v Parfum.cz

Krém jsem koupila mamince, používá ho už dva roky. Je spokojená. Pleť se jí opravdu vypnula, hluboké vrásky se malinko zmenšili, menší vrásky zmizeli

• , zakoupeno v Notino

• Používám již několik let je příjemný dobře vsakuje vyhovuje mi, že je bez parfemace, na notinu skvělá cena

Typ pleti
krémy
Objem
50 ml
S SPF

Hydratační a zpevňující krém pro zralou, suchou až velmi suchou pleť napravuje a zpevňuje vaši pleť v průběhu dne. Krém bohatě hydratuje pleť, dodává jí potřebnou vláhu, navrací pleti mladistvý vzhled, obnovuje zásoby přírodního kolagenu v pleti a dodává jí tak pružnost, pevnost a elasticitu. Aktivní látky: účinné antioxidanty pomáhají odolávat škodlivým účinkům vnějšího prostředí, chrání pleť slunečním faktorem SPF 15.

Vlastnosti: bohatě hydratuje, navrací pleti mladistvý vzhled, obnovuje v pleti zásoby kolagenu, vyhlazuje, zpevňuje a vypíná pleť, navrací pružnost, pevnost a elasticitu, vyhlazuje mimické vrásky, chrání pleť před sluncem.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v Parfum.cz

• , zakoupeno v Notino

Je skvělý pro suchou pleť.

• , zakoupeno v Krasa.cz

nedráždí

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• kvalitní krém s příjemnou konzistencí
    • vhodný na citlivou pokožku
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

• Krém je nealergický, výborně se roztírá. Jeho účinky jsou cítit na pleti během pár okamžiků.
    • Ze začátku se mi zdálo, že zrovna příliš nevoní, ale možná to byla počáteční zoxidovaná vrstvička.
    • Zákazník by měl vědět, že kupuje tester.
    • V informacích o krému chybí zásadní údaje o složení krému.

Krém sám o sobě je výborný, splňuje vše, co jsem od něj očekávala. pro mne je podstatné, že nedráždí oční okolí. Co mi však skutečně vadilo, je fakt, že chyběly důležité informace o složení výrobku, takže to byla tak trochu sázka do loterie. Která však naštěstí vyšla.