Botanico pleťový krém denní hydratační výživný Mrtvé moře 50 ml

Pleťový krém z Mrtvého moře denní je určený k regeneraci unavené pleti, dodává pleti potřebné výživné látky. Kůži vyživuje, uklidňuje a má hojivé účinky. Krém je výborně snášen...
Garantovaný nákup z Medhelp-shop.cz

• Přijemný, dobře roztíratelný, dobře se roztírá, příjemně voní
    • Nevím

Dobře se roztíra, dobře se vstřebává, příjemně voní

• , zakoupeno v Medhelp-shop.cz

znám více značek krémů s minerály z Mrtvého moře, krém splnil očekávání, pomohl unavené a poškozené pleti, určitě doporučuji

Značka
Konzistence
krémy
Objem
50 ml

Krém je výborně snášen citlivou pokožkou, která má sklon k zánětům a k vysušování. Každodenním používáním kosmetiky s extraktem soli z Mrtvého moře zajistíte pokožce dokonalou péči, zamezíte jejímu vysušování a vyplavování minerálů z pokožky, které je způsobené častým mytím. Vysoký obsah minerálních látek obsažený v soli z Mrtvého moře je okamžitě nahradí.

Návod k použití: Každý den ráno naneste dostatečné množství krému na obličej a krk. Jemnými krouživými pohyby vmasírujte krém do pokožky. Vyhněte se oblasti očí. Krém je vhodný pod make-up a pudr. Ideální je používat denní a noční krém stejné značky. Krémy se doplňují, což pleti velice prospívá.

Doporučujeme v kombinaci s nočním výživným krémem Mrtvé moře a krémem na oční víčka.

TIP PRO VÁS – v zimních měsících doporučujeme krémy používat naopak, noční krém používat ve dne a denní krém používat v noci. Pleť dostane všechny účinné látky a navíc přes zimu zamezíte praskání žilek v obličeji. Hydratační denní krém pleť hydratuje, dodává jí vlhkost, díky tomu je v období mrazů hydratovaná pokožka vystavena riziku praskání žilek. Noční krém je mastnější, hutnější a není hydratační, ale vyživující či omlazující. Pleť tedy není vystavena takovému náporu nízkých teplot. Výrobek doporučujeme kombinovat s pleťovou vodou se solí z Mrtvého moře a krémem na oční víčka se solí z Mrtvého moře.

Značka: PROCYON

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 3 403 recenzíDalší informace

• příjemný ,hezky voní

• Přijemný, dobře roztíratelný, dobře se roztírá, příjemně voní
    • Nevím

Dobře se roztíra, dobře se vstřebává, příjemně voní

• , zakoupeno v Medhelp-shop.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 3 403 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Ovečkárna.cz

Nedoporučila bych určitě pod make-up a v horkém počasí, krém je dost hutný. Jinak parádní. Ale používám nakonec spíš na ruce a tělo, než na obličej. Krásně voní.

• , zakoupeno v Ovečkárna.cz

• Měla jsem dříve problém s mastnou pletí, teď zase se suchou. Vyzkoušela jsem hodně krémů, drahých a i např. dětských... Pokaždé jsem byla nespokojená. Tento krém jsem objednala pouze na vyzkoušení a jsem na 100% spokojená. Přesně tohle jsem hledala!!
    • Čekala jsem větší balení. :-)
  • , zakoupeno v Kosmetika z Mrtvého moře

• Já i přítelkyně ho používáme a super. Pěkně voní a je příjemný na pleti.

Kdo má problematickou pleť doporučuji

• , zakoupeno v Kosmetika z Mrtvého moře

• na mou citlivou plet je vynikající... používám ho delší dobu a jsem moc spokojený

hojí,hydratuje je naprosto skvělý