Biotherm Aquasource Deep Hydration Replenishing Cream hydratační krém pro normální až smíšenou pleť 50 ml

Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 955 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 29 111 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 4 954 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 46 056 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč96 % • 26 362 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 451 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 452 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč97 % • 47 514 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta70 Kč95 % • 16 recenzíDalší informace

S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

• , zakoupeno v Notino

+ skvělý, krásně voní a je po něm nádherně jemná hydratovaná pleť, mohu jedině doporučit

• , zakoupeno v Notino

Vůně nemusí vyhovovat úplně každému, ale krém je velmi příjemný, stačí menší množství a pleť je po aplikaci jemná, takže mohu doporučit. Více mě oslovil "skin the best."

• , zakoupeno v Marionnaud Parfumeries

• Mám suchou pleť, krém je dobře vstřebatelný, nemastný, hezky voní, naprosto mi vyhovuje

Značka
Bez parabenů
S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

Máte během dne pocity až příliš napnuté pleti a je vaše pokožka na pohled mdlá a unavená? Inovovaný krém Aquasource dokáže pokožku hydratovat na několika buněčných úrovních. Výsledkem je až 48 hodin trvající hydratace a perfektně rozjasněná pleť. Určeno pro normální až smíšenou pokožku. Neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v Marionnaud Parfumeries

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ProdejParfemu.cz

• dokonale hydratuje
    • není potřeba velké množství
    • krásně se roztírá
    • vyšší pořizovací cena

• Příjemná konzistence.
    • Krém je velmi silně parfémovaný.

Krémy od Biothermu mám velmi v oblibě, u tohoto mi ovšem vadí velmi silná vůně, která je až nepříjemná.

• , zakoupeno v Marionnaud Parfumeries

• jemná textura, akorát vyživení. Vyživí moji pokožku dostatečně, ale zároveň ji nenechává mastnou. Zároveň zlepšuje kvalitu pleti.
    • efekt zlepšení pokožky trvá pouze v době užívání krému a chvíli po vysazení

Všeobecně jsem spokojená a k tomuto krému se pravidelně vracím

• gelová konzistence
    • příjemně se roztírá
    • nehydratuje dostatečně

Používala jsem loni v marné snaze nalézt krém, který by mi dodal potřebnou dávku hydratace, na Biotherm jsem slyšela samou chválu. Koupila jsem tedy Aquasource pro normální/smíšenou pleť, moje pleť je normální, spíše dehydratovaná, občas se sklonem k 1-2 hormonálním pupínkům během měsíce, můžou se na ní vyskytovat suchá místa (např. kolem úst), zejména pak v zimě. Chtěla jsem tedy něco, co nebude ucpávat póry a co mi dodá super hydrataci bez použití olejů a mastných základů. Aquasource se tvářil velmi nadějně, především díky gelové konzistenci. Bohužel mi přišel jako průměrný krém, čemuž však cenově neodpovídal.
    Momentálně jsem spokojená s Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Krém je perfektní
    • Pro ženu na mateřské trochu luxus

Jiné krémy než od Biotherm bych už nepoužívala, kdyby na ně byly finance. Kosmetička mou pleť dlouhodobě chválí pro její hydratovanost i skvělý stav.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• výborně hydratuje pleť, nelepí, krásně voní

super!

• gelová konzistence
    • příjemně chladí
    • hydratuje pokožku
    • nezanechává mastný film
    • vyšší cena

S krémem jsem absolutně spokojená, mám smíšenou pleť a tento krém je ideální. Doporučuji.