BioAroma Aloe Vera hydratační gel s diktamem a levandulí 40 ml

40 ml

• , zakoupeno v Borůvkový kopeček

• hydratuje,hojí-super
    • nemá

Používám ráno.Smíchám maličké množství gelu s pleťovým olejem a vtiskám do vyčištěné a tonizované pleti.

• , zakoupeno v Krásovna

• Dobře funguje na spálenou kůži od sluníčka, na drobné popáleniny.
    • Obsahuje alkohol a glycerin.

Doporučuji na léto do lékárničky,na dovolenou. Na pleť ( pod či nad krém) bych ho nedávala.

• , zakoupeno v Folly

• zatím splňuje, co slibuje...

Mám velmi citlivou pleť se sklonem k dermatitidě, růžovce a dalším problémům jako akné apod. Vyzkoušela jsem hodně přírodních produktů, krémů, olejů atd. A s tímhle jsem opravdu spokojena.

Typ pleti
Konzistence
krémy
Objem
40 ml

Silně koncetrovaný gel určený pro vaši pokožku!

Hloubková hydratace. Zklidňující a hojivý gel. Aloe Vera gel je hydratační gel s esenciálním olejem z levandule, tea tree a diktamem z Kréty zklidňuje a léčí pleť a poskytuje hlubokou hydrataci. Hojí dehydratovanou pokožku po pobytu na slunci. Použijte k ošetření spálené pleti a po pokousání a poštípání hmyzem. Aloe Vera hydratační gel je vhodný k aplikaci přes všechny BioAroma krémy na obličej, které neobsahují vodu pro extra hlubokou hydrataci a osvěžující efekt. Hydratační gel aloe vera můžete také míchat s přírodními krémy BioAroma místo vody.

Obsah 40 ml

Obsah: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua (Water), Glycerin, Alcohol Denat., Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Melaleuca Alternifoliea (Tea Tree) Leaf Oil, Dictamus Creticus (Dittany) Oil, Linalool*, Limonene* * Components of essential oils

Pouze k vnějšímu použití.   BioAroma je rodinná firma vyrábějící přírodní kosmetiku z Kréty. 100% přírodní ingredience. Síla bylin vypěstovaných pod krétským sluncem. Bez konzervantů, parabenů a minerálních olejů. Netestováno na zvířatech. Ruční výroba.

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Borůvkový kopeček

• hydratuje,hojí-super
    • nemá

• , zakoupeno v Krásovna

• Dobře funguje na spálenou kůži od sluníčka, na drobné popáleniny.
    • Obsahuje alkohol a glycerin.

• , zakoupeno v Folly

• zatím splňuje, co slibuje...

Funguje

Mixuji s novym kremem.

• , zakoupeno v Krásovna

chladivy prijemny gel,citlivy k pokozce,do lekarnicky na cesty idealni jako prvni pomoc pri stipnuti hmyzem a ruznym koznim problemum.

• , zakoupeno v Krásovna

• Skvěle zmatňuje pokožku,po nanesení na produkty typu mast,nebo olej.Super upravuje texturu mastí při smíchání 1:1,produkty se pak lépe nanášejí.
    • Čekala jsem,že bude více vonět po levanduli.
  • , zakoupeno v Krásovna

• úžasný a všestranný produkt
  • , zakoupeno v Krásovna

• Krásně se roztírá, skvěle hydratuje
    • Dobře se vstřebává
    • Skutečně má hojivé účinky
    • Sklenička se špatně zavírá, závit víčka mi připadá příliš krátký. Nechtěla bych gel s sebou někam nosit, a už vůbec ne v kabelce :-(

• Výborná hydratace