Barekol Vitalizační krém s bodlákovým olejem 50 ml

Bez silikonů
S kofeinem
Bez sulfátů

• , zakoupeno v Barekol

Velmi dobře působí na pleť, moc jsem si ho oblíbila.

Ještě nepoužito.

• , zakoupeno v Barekol

Opět oceňuji příjemné nenásilné aroma. Dobrá roztíratelnost. Dobře se vsakuje, vyhovuje mně i jako podklad pro make-up. Používám jako denní krém. Spolu s tělovým mlékem ho používám téměř 20 let a nikdy jsem pak neměla problém s pletí, což se mi někdy stalo při náhodném použití krému jiné značky. Zcela vyhovuje mojí normální pleti, tzn. jen mírně promastí a zvláční pleť. Protože nakupuji přes e-shop, cena je pro mě stále přijatelná, na rozdíl od některých kamenných obchodů. Rychlé dodání až domů.

Značka
S bioaktivními enzymy
Bez silikonů
S kofeinem
Bez sulfátů

Polomastný krém pro normální a smíšenou pleť s mimořádně kvalitním olejem ze světlice barvířské a squalane z olivového oleje. Je vhodný na denní i noční aplikaci. Má výrazné regenerační, hydratační, zklidňující a antioxidační vlastnosti.

Příbalová informace od výrobce :

• , zakoupeno v Barekol

Velmi dobře působí na pleť, moc jsem si ho oblíbila.

Ještě nepoužito.

Zkouším poprvé

je dobrý

ccc

• , zakoupeno v Barekol

• kvalita za výbornou cenu

Vynikající krém pro mou citlivou pleť. Výborně se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Používám ho už několik let a jsem velice spokojená. Všem doporučuji tento krém i tuto značku.

• Super krém za super cenu. Používám ho na noc, ráno je pleť krásně hebká, vyživená a problematickou pleť jemně hojí. Určitě objednám znovu.
  • , zakoupeno v Barekol

Moc příjemný krém, pokožka je po něm hydratovaná a pružná.

• , zakoupeno v www.lekarna-magnolia.cz

Výborný pro citlivou pleť.