Barekol Meduňkový krém 50 ml

Objem
50 ml

• Skvělý výrobek, rozhodně nekupuji naposled
  • , zakoupeno v Barekol

• Příjemný krém pro mastnou pleť. Hydratuje ale nepřemašťuje. Lehká konzistence, příjemný na tváři. Skvělá cena. Přírodní český produkt. Nedráždí.
    • Možná by byla lepší jiná forma balení.

Kromě balení žádná proti. Fajn krém pro smíšenou a mastnou pleť.

spokojenost

Konzistence
krémy
Objem
50 ml

Nemastný denní krém pro mastnou pleť s avokádovým olejem, panthenolem a vitamínem E. Snižuje produkci kožního mazu, osvěžuje, čistí a stahuje pokožku. Není parfémován. Charakterizuje ho přírodní vůně extraktu z meduňky lékařské.

Příbalová informace od výrobce :

2zákazníci nedoporučují produkt

• Skvělý výrobek, rozhodně nekupuji naposled

• velice příjemný krém

Používám i na normální pleť jako denní krém. Krásně se vstřebává. Pokožka nezůstává lesklá. Další výborný krém od Barekolu. Nádherně voní.

• , zakoupeno v Barekol

• Možná by byla lepší jiná forma balení.

Kromě balení žádná proti. Fajn krém pro smíšenou a mastnou pleť.

spokojenost

• , zakoupeno v Barekol

• dcera má problematickou ple´t, snížil se jí i výskyt akné

• Výborný krém

Výborný výrobek, ceský k tomu a za bezkonkurenční cenu . Mnohem lepší nez jiné prirodní přípravky

• , zakoupeno v Barekol

• vybrala jsem produkt pro jeho vlastnosti

Hledala jsem něco nového pro svoji smíšenou pleť.
    Vlastnosti produktu se mi líbily a po vyzkoušení jsem moc spokojená.
    Určitě bych produkt doporučila.

• vůně
    • dobrá vstřebatelnost
    • ucpává póry
    • složení krému je spíše chemické než přírodní

Krém jsme používala asi dva měsíce, zpočátku jsem si ho chválila, po čase se mi začaly ucpávat póry. Krém je docela jemný, má hustší konzistenci, ale dobře se vstřebává. Krém hodnotím jako průměrný, na pleti je příjemný, příliš nehydratoval a přijde mi, že ucpával póry.

• maximálna spokojnosť
    • nemám výhrady

Počas procesu objednávania som si zmenila typ krému a nekúpila som tento krém. Kúpila som Barekol Green Tea Osvěžující krém se zeleným čajem, takže recenzia sa týka tohoto krému.

Najprv som mala objednaný iný krém, ale po konzultácii s firmou - volali mi na telefon, velice príjemná komunikácia, mi bol doporučený tento krémik. Používam ho ako denný krém. A neznášam, keď sa mi leskne mastná T-zona a musím sa furt utierať ubrouskem a prepudrovávať. Keď som si krém rozotrela, mala som ešte zmiešané pocity, pretože je pri rozotieraní taký lepkavejší a patlavejší. A potom prišlo prekvapenie, nádherne sa vstrebal, pleť vypnutá a až do večera som sa ani raz nemusela utierať a prepudrovávať a to po dni, keď ma ešte nabúrali v aute, takže obrovské stresy. Doporučovali mi ho a vraveli pravdu, je výborný pre mastnú a zmiešanú pleť (a možno lepší, než iné typy, pokiaľ sa nevsakujú, tak tento vsiakne a pleť fakt bez lesku nadmerného do večera, nelžu).

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• výborně mi svědčí