Avon Solutions Complete Balance Day Oil-Free Mattifier denní zmatňující krém pro smíšenou a mastnou pleť SPF 15 50 ml

Typ pleti

vyzkoušen a velká spokojenost

• , zakoupeno v Krasa.cz

nezmatňuje

• , zakoupeno v avon-levne.cz

• Příjemný a účinný Připadá mi vhodný pro mě.

Dostupná cena a typ produktu Jsem spokojená s kvalitou Příjemný na pleti Doporučuji Protože se cítím lépe vzhledově

Typ pleti
Konzistence
krémy
Objem
50 ml

Speciálně navržený pro smíšenou pleť.

Tento nemastný krém s SPF 15 matuje T-zónu(čelo, nos a bradu), zatímco tvářím dodává hydrataci.

Pleť zanechává hebkou a vláčnou.

Nikdy není příliš brzy nebo pozdě začít pleť hydratovat.

Tato důležitá část vaší každodenní péče o pleť pomáhá dehydrované pleti navracet zářivý a zdravý vzhled.

Solutions Complete Balance

Navrací pleti přirozenou rovnováhu.

Obnovující vlastnosti minerálů jako je zinek, který je obsažený v čajovníku čínském, inspirovaly náš interní výzkum.

Jako výsledek vytvořili naši vědci řadu Complete Balance s obsahem této přírodní ingredience, která napomáhá redukovat tvorbu kožního mazu.

Toto složení viditelně navrací pleti rovnováhu. 88% žen potvrdilo, že již po 2 týdnech používání výrobků Complete Balance navrací smíšené pleti rovnováhu.

Čajovník čínský

Čajovník čínský je bohatý na minerály, jako je zinek, byl po staletí používaný k vyvážení tělesné a zdravotní rovnováhy.

Řada Complete Balance, která obsahuje výtažky z čajovníku čínského, pomáhá redukovat produkci kožního mazu a navrací pleti rovnováhu.

Příroda se snoubí s vědou

Čajovník čínský, který pochází z jihovýchodní Asie, byl v historii používán k navrácení rovnováhy těla.

Obsahuje antioxidanty a minerály, jako je například zinek. Solutions Complete Balance obsahuje účinné látky, které pomáhají redukovat tvorbu kožního mazu a navrací rovnováhu vaší pleti.

Použití:

Naneste krém na očištěnou pleť obličeje a krk.

Aplikujte rovnoměrně podle potřeby.

Ujistěte se, že krém obsahuje SPF pro ochranu proti slunečnímu záření.

Obsah : 50 ml

vyzkoušen a velká spokojenost

• , zakoupeno v Krasa.cz

nezmatňuje

• , zakoupeno v avon-levne.cz

• Příjemný a účinný Připadá mi vhodný pro mě.

• , zakoupeno v avon-levne.cz

Používám krém již dlouho a na mou mastnou pleť je perfektní.

• , zakoupeno v Avon.cz

• příjemná vůně, matuje pleť
    • mohl by matovat víc, ale jde to, lepší než běžné krémy

pod makeup dobrý, celodenní svěžest

• konzistence
    • málo hydratuje
    • nevoní mi
    • pocit ulepenosti

Krém nenadchne ani neurazí. Cena je optimální, konzistence také, ale na pleti je zanechává pocit ulepenosti,Pro mě nic moc krém ani na den, ani na noc.

• -vysušuje a nepříjemně napíná pleť
    • -způsobil mi nehezkou svědivou vyrážku

K ničemu

• , zakoupeno v Avon.cz

Vyhovuje mi už dlouhou dobu

• pro smíšenou pleť
    • nevysušuje
    • dobře se roztírá
    • lehké, osvěžující složení

Výborná volba pro smíšenou pleť - čelo, nos a bradu zmatní, zatímco sušší místa hydratuje. Má jemné, osvěžující složení, nevysušuje pleť a neucpává pory.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• Příjemná konzistence, vůně