Avon osvěžující gelový krém s výtažky z okurky a zeleného čaje Light Moisture 100 ml

Typ pleti

• hydratuje
    • po zaschnutí se drolí, ale to spíš typem pleti než krémem

nespokojenost

• , zakoupeno v Avon.cz

• Pro mou smíšenou pleť je vynikající - skvěle se roztírá, rychle se vstřebává a hlavně nezanechává na pleti mastný film. Určitě doporučuji pro ty, kdo mají mastnou (nebudete s po něm lesknout).
    • Na tvářích mě někdy stahuje, protože je mám sušší, ale stačí trochu přetřít a je to ok.

Určitě koupím znova, jsem s ním velmi spokojená.

Typ pleti
krémy
Objem
100 ml
Bio

Matující a osvěžující pleťový gelový krém s výtažky z okurky a zeleného čaje. Pro smíšenou až mastnou pleť.

• poskytuje pleti matný vzhled
  • hydratuje a osvěžuje
  • obnovuje zdravý vzhled pleti
  • Účinky: Složení poskytuje hydrataci mastné pleti. Nemastný krém se rychle vstřebává a zanechává pleť matnou. Výtažky z okurky a zeleného čaje zjemňují pleť. Nekomedogenní. Hypoalergenní. Dermatologicky testováno.
  • Použití: Nanášejte na čistou a osušenou pleť a krk. Naneste malé množství na konečky prstů a jemně vmasírujte do pleti krouživými pohyby.

2zákazníci nedoporučují produkt

tento produkt používám dlouho, vyhovuje mi a doporučuji

• Hezky voní
    • Hezká barva
    • Zasychá
    • Na začátku lehce lepkavý

Za mě super produkt za super cenu :)

• Vonní.
    • Hezká barvička.
    • Hydratuje.
    • Dělá se mi po něm více akné .

Dělá se mi po něm akné což mě mrzí ale jinak krásně voní a hydratuje. Nemůžu ho používat často.

• hydratuje
    • po zaschnutí se drolí, ale to spíš typem pleti než krémem

nespokojenost

• krásně voní
    • snadno se roztírá
    • neucpává póry
    • nemastné složení
    • lehce hydratuje
    • dobré řešení pro mastnou a smíšenou pleť
    • příznivá cena

Je velmi dobrý a příjemně voní.

• , zakoupeno v Avon.cz

Určitě koupím znova, jsem s ním velmi spokojená.

Nic extra to není.

ok

• , zakoupeno v Krasa.cz

• ještě jsem jej nevyzkoušela

zdá se velmi příjemný, lehké konzistence, příjemně voní

• v létě osvěží pleť
    • tonizuje
    • nezanáší póry
    • levný
    • alternativně použitelný na tělo nebo na ruce
    • neudělá "sametově hebkou" pleť jako opravdové (negelové) krémy

Tento lehký gelový krém používám v létě na pleť, zbytek roku na tělo, zvláště na problematické partie, kde se mi tvoří akné (ramena). Je příjemný - vyzkoušela jsem podobný gelový krém, ale ten na obličeji vyvolával silný lepivý pocit. Tento téměř "nelepí" a navíc hezky "zeleně" voní.