Avène Hydrance Optimale Riche hydratační krém 40 ml

Garantovaný nákup z Lékárna Oáza

Skladem • 1 varianta64 Kč100 % • 842 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód59 Kč95 % • 248 132 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta85 Kč70 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta52 Kč98 % • 13 787 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč9 788 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč94 % • 11 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 273 159 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 4 284 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 512 314 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč94 % • 28 822 recenzíDalší informace

S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Krémy Avene jsou pro mě velkým zklamáním. Tuto značku jsem si vybrala kvůli velmi suché a citlivé pleti, protože tak se i tváří. Krémy jsou velmi parfemované a jediné, co doporučuji, je velká opatrnost, protože jsem měla nepříjemnou a silnou alergickou reakci. Přesto, že Avene není levná kosmetika, u mě skončila v koši.

• Kvalitní krém

Bez parabenů
S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

Lehký hydratační krém je určen pro suchou, citlivou a na dotek drsnou pleť. Obsažené látky obnovují v pleti vodní zásoby, které jsou vyplněné termální vodou z Avene, která účině působí proti podráždění pleti. Krém hloubkově pleť hydratuje, snižuje nepříjemné pocity pnutí a zanechává pleť pružnou a svěží.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 163 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Krasa.cz

• Kvalitní krém

• Spokojenost
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 163 recenzíDalší informace

• Avene krémy dlouho pouzivam , jsou skvele
  • , zakoupeno v Lékárna Bella

Výborný krém na citlivou pokožku . Velká spokojenost

Dobre

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• velice příjemná konzistence krému a jemná vůně

Krém jsem si na základě kladných recenzí objednala poprvé a jsem velice spokojena. rovněž mě oslovila možnost nabídky 3 ks za cenu dvou. Jedno balení jsem věnovala i dceři, která je rovněž velmi příjemně překvapena kvalitou krému.

• Dlouho trvající hydratace

Velmi příjemný