Atok regenerační krém Dianta 50 ml

Regenerační krém Dianta má arom jemné kafrové s nádechem citrusů. Je vhodný k péči o pleť citlivou, s rozšířenými žilkami a zánětlivou. Obsažené účinné látky podporují pružnost...
Doporučená nabídka Aromaterapie kosmetika

S přírodními oleji
S ceramidy

Opravdu pomáhá.

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

Rozšířené žilky na nose se mi zmenšují, nejsou tak viditelné. Určitě doporučuji tento produkt na tento estetický problém. Dlouho se mi nedařilo najít tu správnou kosmetiku, která by rychleji účinkovala. Náhoda na internetu mě velice potěšila.

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

Zakoupeno na popraskané žilky. Zatím není vidět zlepšení. Krém nedráždí a je na obličeji příjemný

Značka
Bez parabenů
S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

Regenerační krém Dianta má arom jemné kafrové s nádechem citrusů.

Je vhodný k péči o pleť citlivou, s rozšířenými žilkami a zánětlivou. Obsažené účinné látky podporují pružnost krevních kapilár, snižují jejich napětí a optimalizují činnost mazových žláz.

Vyvážený komplex éterických olejů je znám antiseptickými účinky, pokožku zklidňuje, sjednocuje barevný tón pleti. Spolu s kaštanovým macerátem, extraktem z komonice a přírodním rutinem, přispívá ke zpevnění jemných cévek v obličeji, podporuje pružnost krevních kapilár, snižuje jejich napětí, optimalizuje činnost mazových žláz a má lehce stahující účinky. Obsažený rutin vyniká také antioxidačními účinky a schopností redukovat otoky.

Účinky: regeneruje, snižuje napětí jemných cévek v obličeji, zjemňuje, zvláčňuje, zlepšuje elasticitu, hydratuje, lehce stahuje, optimalizuje činnost mazových žláz.

Před aplikací krému doporučujeme pokožku omýt vhodným čistícím olejem a následně dočistit Pleťovou vodou Jalovec nebo Citron, případně Pleťovým tonikem Jalovec.

Aktivní látky:rostlinné oleje – sójový a mandlový; kaštanový extrakt, kakaové máslo, éterické oleje – jalovec, cypřiš a citron; komonicový extrakt, rutin, glycerin, včelí vosk, pantenol, allantoin,vitamin E.

Opravdu pomáhá.

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

Používám spolu s olejíčkem Dianta, takže stačí nanést menší množství krému. Na potlačení žilek a začervenání skutečně funguje a to už jsem vyzkoušela ledacos. Mám jedinou výtku a to k aroma - strašně smrdí. Po prvním nanesení jsem myslela, že nebudu schopná používat dále, ale postupně jsem si zvykla a beru aroma jako daň za účinek.

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

Výborný krém pro pleť se sklonem k praskajícím žilkám

• - rychle se vstřebává
    • - vhodný spíše na suchou pleť
    • - zklidňuje pleť
    • - mírně redukuje začervenání
    • - pro mě velmi příjemný produkt
    • - ne příliš vhodný pod make up
    • - pro mastnou pleť asi nebude vhodný
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

• dobře se roztírá i vstřebává, pokožka je vláčná
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

používá manžel na kuperézu na nose

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• příjemná vůně i konzistence

• Vhodny pro citlivou plet